Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, iż organizacja ślubu oraz wesela, związana jest z „niższymi lub wyższymi” wydatkami. Łączna suma wydatków uzależniona jest przede wszystkim od wielkości imprezy.

Data dodania: 2013-09-18

Wyświetleń: 1050

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Czy wiesz już ilu gości zaprosicie? Z pewnością jesteś świadomy tego, że „pewne wydatki są nieuniknione”. Od zawsze marzysz o „ślubie jak z bajki”? Myślisz nie tylko o wsparciu finansowym ze strony rodziców, ale również o przystąpieniu do kredytu? Za pośrednictwem poniższego artykułu odpowiemy na wszystkie pytania, dotyczące owego tematu.

Jesteś pewien, że do kredytu powinien przystąpić tylko Pan młody? Nie zapominaj ani o tym, że kredyt „będzie obecny w Waszym życiu” przez kilka następnych lat oraz o tym, że Panna Młoda na pewno także „pragnie mieć w nim swój udział”. Z poczynionych przez Nasz zespół obserwacji wynika, iż banki oraz parabanki przygotowały specjalnie kredyty/pożyczki z myślą o „przyszłych małżeństwach”. UWAGA! Za spłatę kredytu będziesz odpowiedzialny i Ty i Twoja przyszła żona. Zanim podpiszecie umowę, sprawdźcie czy jej treść jest dla Was zrozumiała, czy kredytodawca/pożyczkodawca niczego przed Wami nie ukrywa. Zwróćcie także uwagę na wysokość oprocentowania, termin spłaty pierwszej raty oraz jej wysokość. Nie w jednym banku! Zadbaj o to, aby wybrać najkorzystniejszy kredyt na rynku.

Interesuje Was nie tylko kredyt gotówkowy, ale także m.in. rezerwacja samochodu do ślubu? Zdecydujcie! Zarezerwowany samochód będzie nowoczesny czy zabytkowy? Sportowy czy klasyczny? Angielski, niemiecki...? Wyprodukowany w latach 60, 70, 80 czy 90 – tych? Znany nie tylko w Europie, ale na całym świecie? Budzący zachwyt kierowców i przechodniów? Pamiętajcie o tym, iż zabytkowe samochody do ślubu należy zarezerować znacznie wcześniej, kilka, a nawet kilknaście miesięcy przed ślubem/weselem. Warto dodać, iż nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy samochód zarezerwali najpierw na pierwszą randkę, przejażdżkę, a dopiero później na Nasz ślub.

Licencja: Creative Commons