Najpiękniejszy dzień w życiu zobowiązuje do solidnych przygotowań i zadbania o każdy detal. Nie chodzi tu tylko o komfort gości, ale również o samą młodą parę. Zwłaszcza pani młoda jest tego dnia skupiona na swoim wyglądzie. Musi być najpiękniejsza.

Data dodania: 2013-02-19

Wyświetleń: 1558

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Od rana trwają przygotowania. Jest kosmetyczka, fryzjer, czasem zabiegi w SPA trwają już długo wcześniej. W szafie wisi nie tylko olśniewająca suknia ślubna, ale również eleganckie sukienki, które znajdą się już wkrótce na ciele młodej małżonki. Nie bez powodu użyto tu liczby mnogiej.

Oczywiste jest, że suknia ślubna, z powodu jej wartości, nie może zostać zdublowana, jednak w przypadku sukienki na poprawiny, wskazana wręcz jest alternatywa zwłaszcza, że ich ceny nie są aż tak horrendalne, jak w przypadku białej kreacji. Elegancką sukienkę na drugi dzień wesela najlepiej szyć u krawcowej na zamówienie, jeśli nie można sobie pozwolić na jej zakup w drogim butiku. Istnieje bowiem duże ryzyko, że jeśli postawimy na zakupy w którymś z sieciowych sklepów odzieżowych, to spotkamy podczas własnego wesela siostrę bliźniaczkę – w tej samej kreacji.

Z pewnością żadna z młodych panien nie chciałaby zaliczyć takiej wpadki, dlatego rozglądajmy się wyłącznie za oryginalnymi markami, bo te najpopularniejsze często posiadają jednego producenta i towar jest tam identyczny lub bardzo podobny. Oczywiście nie jest to żadna reguła i zawsze można zaryzykować zakup. Eleganckie sukienki, idealne na drugi dzień własnego ślubu, znajdziemy również w sieci – w internetowych butikach czy na aukcjach internetowych.

Tu pamiętajmy o kilku najważniejszych regułach zakupowych. Nigdy nie rób wirtualnych zakupów w ostatniej chwili. Pamiętaj, że nie tylko czas przesyłki jest Twoim problemem, ale również istnieje ryzyko, że sukienka nie będzie pasować i konieczna będzie wymiana na inny rozmiar lub zwrot, jeśli np. nie będzie na stanie Twojego rozmiaru lub najzwyczajniej nie spodoba Ci się fason albo będzie niekorzystnie leżeć.

Elegancką sukienkę warto mimo wszystko mierzyć, zwłaszcza w obliczu takiej okazji, jak własne zaślubiny. Musi leżeć perfekcyjnie!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena