Mężczyźni także pragną różnych "rzeczy", doznań oraz przeżyć. Jednak, pomimo różnych odpowiedzi, łączy ich jedno pragnienie, do którego niektórzy panowie nie chcą się przyznać. Poza nim istnieją inne pragnienia, które bardziej odpowiedzą na pytanie: Czego bardziej pragną mężczyźni.

Data dodania: 2012-12-17

Wyświetleń: 1862

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 3

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

3 Ocena

Licencja: Creative Commons

Czego pragną mężczyźni? To pytanie było zadawane już wielokrotnie. Cóż, odpowiedzi na nie może być wiele, jednak jest coś, co ma najważniejsze znaczenie. Tym czymś jest bliskość. Tak, pani Aniko81. My tego też oczekujemy.

Bliskość?

Czym jest to podstawowe pragnienie? BLISKOŚĆ. Tak, kobiety pragną bliskości i to pragnienie jest o wiele silniejsze niż u mężczyzn, gdyż jest napędzane przez kobiecą emocjonalność. Czy aby na pewno? Oczywiście spora część kobiet nie ma ochoty się do tego przyznać, bo chcą być postrzegane jako silne, samowystarczalne itp… A co z mężczyznami? Z ich poczuciem opiekuńczości, dbania o domowy spokój i jego ognisko? Co z odczuciem wykonanego obowiązku zapewnienia bytu i utrzymania tego obszaru, jaki stanowi „moja jaskinia” z moją kobietą i z moimi dzieciakami. – „Przyniosłem to udo brontozaura, a ty zrób z tym, co uważasz, bo ja idę pilnować wejścia do pieczary” -. Tylko, po co? W końcu zdecydowana większość mężczyzn chce otaczać opieką – swoim męskim ramieniem kruchą kobietkę i jej (nasz!) przychówek, dzięki temu czując się jak prawdziwy facet. Nieraz jednak zdarza się, że zostaje im to odebrane… I tak facet zostaje z poczuciem, że w zasadzie potrzebny jest tylko jako chodzący bankomat. A skoro już o pieniądzach…

Kasa

Twierdzi Pani, że „Wydawałoby się, że pragnienie „pieniądza” zdecydowanie rządzi wieloma Paniami.” Otóż nie „Wydawałoby się”, ale generalnie tak jest! I nie ma tu bitwy o pragnienie bliskości. Szczere odradzanie związków z takimi kobietami to tylko zasłona dymna! Każda kobieta uważa za ważne, że pozycja i wysokość zarobków faceta ma dla niej zasadniczo największe znaczenie i z czasem zawsze sprowadzi jego poczucie wartości do ZERA. Dlaczego? Dlatego, że taka kobieta zawsze znajdzie powód do narzekania i krytykowania Ciebie; aż w końcu uraczy Cię informacją, że należałoby Cię zamienić na lepszy model, przyprawiając Ci rogi. Oczywiście, jeśli jesteś bogaty, a kobieta znajduje w tobie oparcie i bliskość, masz szanse na szczęście z nią… O ile nie okaże się, że Twoje rogi przerastają twoją możliwości przeciwstawienia się. Ale to kwestia twego tylko dochodu.

Duma

A co z męską duma i poczuciem własnej wartości? Zwróćmy się do tych pragnień. Kobiecy świat rządzi się emocjami, a my bywamy raczej dumni. Oczekujemy od kobiet różnych spraw, ale tych się nie domyślicie. A jeśli, to… foch! Nie dość, że chcecie wysłuchać, to jeszcze oczekujecie wyjaśnienia, by zrozumieć te nasze wybzdyczenia. A same doskonale rozumiecie, że pośród częstej lawiny naszych słów, trudno wyłowić to, czego oczekujecie! Na ogół same sprawiacie, że facet ma ochotę po prostu wziąć nogi za pas i uciec do baru na piwo albo i jeszcze dalej i nawet bez piwa na drogę! A my, głupie chłopy, na ogół w takich sytuacjach potrzebujemy jednego: abyście choć udawały, że nas słuchacie, choćby w milczeniu patrząc na nas. A potem byście nas przytuliły i powiedzieły, jak bardzo nas kochacie, potrzebujecie lub że jesteśmy wspaniali dla was (dopasuj według sytuacji;-)) Proste, banalne, prawdziwe.

Seks

Mężczyźni pragną seksu.  Ich partnerki – nie wszystkie. To co? Nie wszystkie wiedzą, że pragną? Ból głowy, pranie, zmęczenie, inne takie. Ale: Jest jeszcze jeden powód, dlaczego marudzą na temat seksu. One pragną SATYSFAKCJONUJĄCEGO SEKSU. Myślisz, że dajesz swojej kobiecie taką satysfakcję, jakiej ona oczekuje? Możliwe, ale uwierz między ohhh a OHHH może być ogromna różnica. Otóż nie. Jej ohhh czy AHHH, to będzie kłamstwem, bo jej już nie chodzi o ciebie, tylko o odfajkowanie obowiązku, a chęć zachowa dla tego wymarzonego, z ekranu TV, lub ze wspomnień z ostatniego urlopu, na jaki ją zawiozłeś wycinając sobie żyły wraz z pożyczką bankową. A jedyną satysfakcją w tym całym dnie jest ta Włoszka, coś ją dorwał między tamtymi skałami i… Zapamiętasz to do końca życia!...

Licencja: Creative Commons
3 Ocena