Odwieczny dylemat - połykać czy nie - ginie w tle dyskusji na temat wykorzystania męskiej spermy w kosmetyce. Zabiegi i kosmetyki zawierające ten ekskluzywny składnik są niebagatelnie drogie! W myśl żelaznej zasady "Do it Yourself or die" jeszcze dziś przyssij się do swojego kochanka!

Data dodania: 2012-08-28

Wyświetleń: 6006

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 3

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

3 Ocena

Licencja: Creative Commons

Mieszkańcy rozwiniętego Zachodu oszaleli na punkcie męskiej spermy!

Dodawana do kosmetyków ma zagwarantować głębokie odżywienie i wieczną młodość!

Niezwykle popularna w kosmetyce jest sperma byka, stosowana głównie na włosy. Jej niecodzienne właściwości regeneracyjne są bezkonkurencyjne, również cenowo, bowiem za luksusowy zabieg z użyciem kosmetyku zapłacimy w Wielkiej Brytanii nawet 750 funtów!

Byki nie wyrabiają jednak normy (być może nie pobudza ich dostatecznie uroda brytyjskich jałówek). Tym sposobem na pierwszy plan wysunął się inny samiec... Grupa naukowców, o której niewiele wiadomo i która najpewniej nawet nie istnieje, orzekła, że nasienie mężczyzny służy do wyższych celów, niż te prokreacyjne i tym sposobem podniosła się ożywiona dyskusja na temat stosowania męskiego nasienia w kosmetyce. Machina ruszyła...

Pewna przedsiębiorcza norweska firma opracowała linię kosmetyków bazujących na składniku spermy - sperminie, której głównym zadaniem jest ochrona DNA plemników przed kwaśnym środowiskiem pochwy. Zlecone przez firmę badania dowiodły jednak, że spermina posiada właściwości odżywcze nieporównywalne do niczego innego! Sprawia, że skóra jest piękna, odżywiona, sprężysta i miękka. Regularne stosowanie sperminy opóźnia procesy starzenia i doskonale nawilża skórę. Kobiety nie muszą się jednak obawiać jakości wykorzystywanego do kosmetyków nasienia, ponieważ produkowane jest syntetycznie.

Po co jednak przepłacać za syntetyk, skoro można mieć za darmo towar z pierwszej ręki?

Korony nam z głów nie spadną, jeśli zorganizujemy sobie domową kurację i osobiście sprawdzimy, czy warto sławić cudowne właściwości spermy. Niech Was nie wystraszy informacja, że stosunkowo często dochodzi do reakcji alergicznej. Uważajcie zatem i zagońcie swoich byczków do produkcji jeszcze dziś!

Licencja: Creative Commons
3 Ocena