Czy chciałbyś na swój ślub dojechać karocą, albo dorożką? A może po prostu w siodle, jeśli opanowałeś jazdę konną w wystarczającym stopniu? Chyba, że wolisz tramwajem, albo autobusem…?

Data dodania: 2012-01-31

Wyświetleń: 996

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Uważasz, że to jednak zbyt ekstrawaganckie pomysły, jak na tak poważną uroczystość? Mamy dla ciebie alternatywę: w którejś z wypożyczalni czeka Wasz wymarzony samochód do ślubu. Będziecie mogli wybrać odpowiedni model dla siebie.
Czy ważniejszy dla Ciebie jest kolor, czy model? A może da się pogodzić jedno z drugim? Paleta barw jest szeroka. Wcale nie musi być biały, takie wzorce obowiązywały dawniej. Obecnie w ofercie znajdziesz srebrne, granatowe, bordowe, czerwone, czarne, a nawet różowe… I to jeszcze niepełny wybór!

Natomiast od naszego temperamentu, fantazji, ewentualnie konwencji uroczystości zależy, jaki model nas zadowoli. Auto retro, zabytkowe - niewątpliwie przyciągnie wzrok przechodniów swoim oryginalnym i co tu dużo mówić, szlachetnym wyglądem. Powinniśmy się co prawda liczyć z tym, że w newralgicznym momencie nie zapali silnik, albo wyniknie jakaś inna niespodzianka i będziemy zmuszeni skorzystać z auta zastępczego, ale za to jakie potem będą wspomnienia! Poza tym, zdecydowanie częściej samochody te tylko zewnętrznie zachowały stare elemnty, a pod maską kryje się super nowy silnik i inne elemnty. Także wyposażenie wcale nie musi być ascetyczne. Klimatyzacja, ogrzewanie, rozkładany dach sprawiają, że samochody te mogą służyć przez cały rok. Limuzyny, często o szalonej długości, którą należy wziąć pod uwagę wyznaczając drogę dojazdu na miejsce uroczystości, z super wyposażeniem, to na pewno wariant elegancji połączonej z wygodą. Dla miłośników mocnych przeżyć, proponujemy modele sportowe. Co prawda nie radzimy dawać gazu „do dechy” w tym wyjątkowym dniu, ale podejrzewamy, że nawet łagodniejsza jazda, też będzie atrakcją. Tym bardziej, że za kierownicę zmuszony będzie siąść sam Pan Młody, ponieważ zazwyczaj są to auta dwuosobowe.

Wszystkie firmy zapewniają, że komfort i wygoda są niezaprzeczalnym atutem każdego samochodu. Często w cenę wynajmu wliczony jest szampan dla Młodej Pary, przystrojenie auta, zamocowanie tablic rejestracyjnych ze specjalnymi napisami, udział w sesji zdjęciowej oraz kierowca. Zaznaczana jest również otwartość na sugestie klienta, w trosce o najwyższą jakość usług. Niewątpliwy profesjonalizm i doświadczenie osób zajmujących się wynajmem pojazdów, sprawią, że spokojnie i bezpiecznie dotrzemy na ślub. Radzimy, aby po podjęciu decyzji uzgodnić wcześniej terminy z wybraną firmą, ponieważ w miesiącach, w których śluby są zawierane najczęściej (od czerwca po wrzesień – październik) mogą pojawić się problemy.

Na koniec życzymy szerokiej, nowej drogi życia!

Licencja: Creative Commons