Co jest największym problemem dotykającym osób, które często podróżują i w związku z tym muszą korzystać z uroków linii lotniczych? Nie, nie jest to kłopot by dotrzeć na lotnisko o określonej godzinie, wziąć ze sobą wszystkie istotne rzeczy czy też przebić się przez korki na mieście.

Data dodania: 2011-12-09

Wyświetleń: 1265

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Największy kłopot, to znalezienie odpowiedniego i przede wszystkim wolnego miejsca parkingowego, gdzie będziemy mogli zostawić nasze auto. Na szczęście mamy dla Was kilka raz z rozwiązaniem tego problemu związanych.

Przede wszystkim rodzi się pytanie „jak zapewnić sobie miejsce na parkingu”? Odpowiedź na szczęście jest prosta. Wystarczy przejrzeć oferty internetowe w poszukiwaniu strony parkingu, który znajduje się najbliżej danego lotniska, a następnie skorzystać z opcji „zamów miejsce”. Dzisiaj praktycznie każdy szanujący się parking taką usługę oferuje i promuje. Wystarczy w takim przypadku wypełnić formularz kontaktowy, gdzie podamy nazwisko, telefon, e-mail, ilość osób, które przyjadą, ilość pojazdów, datę przyjazdu, godzinę przyjazdu, godzinę odjazdu i datę odjazdu. Proste, prawda?

Pamiętajmy też, by parking, który wybierzemy oferował bezpłatny transfer na lotnisko i z powrotem przez całą dobę, a kierowcy posiadali perfekcyjną znajomość terenu. Tak, by dowieźć nas na czas nawet podczas korków. Parking powinien również działać w systemie 24h/7dni i posiadać:

- fachową obsługę

- całodobową ochronę

- funkcję antynapadową

- pełne ubezpieczenie

- solidne, betonowe ogrodzenie

- profesjonalne oświetlenie

- monitoring z 30 dniowym nagrywaniem

- zamykaną bramę i szlaban

- klimatyzowane biuro z poczekalnią

- WC, TV, WIFI

Tylko taka placówka będzie tą, z której usług naprawdę warto skorzystać i tylko taka godna jest zainteresowania. Jeśli znajdziemy taki parking z pewnością nie będziemy już więcej zawracać sobie głowy myślami na temat tego czy uda nam się znaleźć miejsce postojowe.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena