Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu praktycznie każdego człowieka. Jest to piękna i elegancka uroczystość, na której nie może zabraknąć naszych najbliższych i przyjaciół. Szczególną rolę podczas ceremonii ślubnej i wesela pełnią rodzice Młodej Pary.

Data dodania: 2011-10-20

Wyświetleń: 2093

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Obecność rodziców Młodej Pary na weselu jest czymś wyjątkowym, przede wszystkim dlatego, że stanowią oni niesamowite wsparcie i zawsze służą pomocą. To rodzice pomagają w przygotowaniach do ślubu, pomagają wybierać stroje, dekoracje, menu czy zespół muzyczny. O ich niezwykle ważnej roli świadczy fakt, że na zaproszeniach ślubnych często widnieje też dopisek: "wraz z Rodzicami mają zaszczyt zaprosić". Ten wyjątkowy dzień jest zatem idealną okazją, aby podziękować im za wszystko, co dla nas zrobili i za to, że zawsze kiedy tego potrzebowaliśmy - byli przy nas. W tym symbolicznym dniu wejścia w dorosłe życie warto powiedzieć naszym rodzicom, jak bardzo ich kochamy.  Jak to najlepiej zrobić? Najlepiejzaplanować kilka minut wesela na uroczyste podziękowania rodzicom.

Moment podziękowań rodzicom podczas uroczystości weselnej powinien mieć swoją odpowiednią oprawę. Warto zadbać o jakąś nadająca się na tę okazję muzykę. Popularna jest piosenka "Cudownych rodziców mam", ale może to być także inny utwór, który kojarzy się ze szczęściem, lub z którym macie skojarzenia związane z Waszym dzieciństwem. Dziękując rodzicom wręczamy im kwiaty oraz drobny upominek jako pamiątkę naszej uroczystości.  Co to by mogło być? Firmy produkujące kartki i dekoracje ślubne mają w swojej ofercie różne rodzaje podziękowań dla rodziców. Może to być na przykład podziękowanie papierowe umieszczone w dekoracyjnej tubie.  Papier, na którym wydrukowane zostaną słowa podziękowania musi być bardzo dobrej jakości, najlepiej żeby był sztywny i dość gruby, aby się nie zniszczył. Tuba taka może być przyozdobiona wstążką, kwiatami i serduszkami. Miło żeby było na niej napisane "Dla rodziców". Co jeszcze mamy do wyboru? Na przykład podziękowanie w formie szklanej statuetki do postawienia na półce. Dzięki niemu Wasi rodzice codziennie będą sobie przypominać o Was i Waszej wspaniałej uroczystości.  Statuetki te mają możliwość umieszczenia własnego zdjęcia. Ponadto na takiej pamiątce mogą być wygrawerowane słowa podziękowania i Wasze imiona.

Prezenty dla rodziców mogą być utrzymane w tym samym stylu co na przykład zaproszenia ślubne, winietki na stół. Nie muszą to być kosztowne upominki, liczy się dobry gest i serce włożone w ich przygotowanie. Rodzice na pewno będą zadowoleni.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena