Domki letniskowe to jedna z częściej wybieranych opcji noclegowych w Pobierowie. Domki nad morzem to połączenie komfortu z mieszkaniem podczas wakacyjnego wyjazdu, noclegi w domkach to okazja do przebywania blisko natury.

Data dodania: 2011-09-26

Wyświetleń: 1301

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Pobierowo jest coraz częściej wybieranym kurortem nadbałtyckim nie tylko przez wczasowiczów z kraju ale w dużej mierze również przez wczasowiczów zza zachodniej granicy. Nieco niższe ceny noclegów niż za zachodnią granicą oraz bardzo korzystne warunki jeśli chodzi o zabiegi rehabilitacyjne serwowane w ośrodkach wczasowych i hotelach SPA w Polsce, sprawiają, że zachodnie wybrzeże, w tym rownież Pobierowo, stanowi cel wakacyjnych wyjazdów dla m.in. Niemców czy Skandynawów. Ponadto zabiegi rehabilitacyjne w polskich hotelach SPA refunduje naszym zachodnim sąsiadom ich fundusz zdrowia.

Niemniej jednak nie tylko luksusowe hotele i centra SPA cieszą się wśród turystów dużym wzięciem w Pobierowie i jego okolicy. Również tańsze rozwiązania takie jak domki letniskowe czy prywatne pokoje do wynajęcia stanowią duży udział w ofercie noclegowej, która pozostaje w kręgu zainteresowania zwłaszcza w okresie wakacyjnym.

Jednym z częściej wybieranych sposobów na noclegi nad morzem również w słynnym kurorcie Pobierowo są właśnie domki letniskowe. Usytuowane są najczęściej w grupach i tworzą ogrodzone kompleksy, posiadają miejsce parkingowe oraz ogródki, miejsca na grilla i place zabaw.

Wiele osób po prostu nie wyobraża sobie wczasów nad morzem w hotelu czy nawet ośrodku wczasowym. Chcą być blisko natury, z łatwym dostępem do ogródka czy tarasu i nie chcą być ograniczani murami wielkich luksusowych gmachów, nie chcą widzieć codziennie pracowników recepcji, portierów, sprzątaczek itp.

Dla takich osób idealne rozwiązanie to właśnie wspomniane domki letniskowe nad morzem. Domki, budowane zazwyczaj z drewna, ale nie tylko, mają to do siebie, że zapewniają solidny i komfortowy standard natomiast nie mają tych wad, jakie posiadają duże domy wczasowy czy hotele.

Z drugiej strony domki letniskowe to znacznie wyższy poziom wypoczynku niż namiot na polu namiotowym czy nocowanie w przyczepie kampingowej. Domki letniskowe to jednym zdaniem optymalny wybór dla osób pragnących spędzić udane wczasy nad morzem w komfortowych warunkach i jednocześnie blisko natury.

Najlepsze domki letniskowe w Pobierowie znajdują się na kampingu Nowy Walter, który mieści się przy ul. Zachodniej 8. Stosunek jakości do ceny również sprawia, iż konkurencja nawet w odległym o kilka kilometrów Trzęsaczu, Niechorzu czy Rewalu pozostaje w tyle.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena