Każdy z nas chciałby zatrzymać czas, niestety wraz z jego upływem widoczne są zmiany naszego ciała. I tutaj pojawia się medycyna estetyczna, wraz z jej bogatym zasobem zabiegów mających na celu odmłodzenie naszego ciała.

Data dodania: 2011-08-16

Wyświetleń: 1938

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Medycyna estetyczna - jest to dział medycyny, który zajmuje się poprawą wyglądu oraz odmłodzeniem skóry poprzez usunięcie zmarszczek, usuwa także defekty estetyczne w naszym wyglądzie takie, jak: blizny, cellulit, leczenie zmian naczyniowych, zbędne owłosienie, rozstępy, zmiany i przebarwienia na skórze.

Pojawiające się zmarszczki możemy usunąć wykonując zabieg podanie botoksu. Zabieg ten jest wykonywany poprzez wstrzyknięcie substancji w wyznaczone wcześniej miejsce. Botox (botoks) powoduje wygładzenie zmarszczek. Zabieg przywraca twarzy młodość i świeżość, pacjent wydaje się młodszy nawet o 10 lat, co ma ogromne znaczenie, ponieważ obecnie wygląd dla każdego z nas jest bardzo ważny. Mezoterapia sprawia, że można poczuć się pięknym i zadbanym. Mezoterapia jest naturalną metodą, która ma na celu odmłodzenie naszej skóry. Mezoterapia jest stosowana również w leczeniu cellulitu i rozstępów. Mezoterapia stosowana jest w leczeniu objawów starzenia się skóry oraz w przypadku, gdy potrzebna jest korekcja estetyczna. Podczas zabiegu odmłodzenia skóry zastosowanie substancji regeneruje metabolizm komórek, co powoduje poprawienie się stanu skóry. Leczenie cellulitu, czyli redukcja tkanki tłuszczowej poprzez wywołanie wzmożonego przepływu krwi. Częstotliwość podejścia do zabiegu jest dostosowywana indywidualnie do każdego pacjenta. Niektóre zabiegi, szczególnie w miejscach wrażliwych naszego ciała są bolesne, dlatego zaleca się skorzystanie ze środka znieczulającego. Do tych zabiegów zalicza się powiększanie ust. Chcąc podkreślić nasze walory estetyczne decydujemy się na powiększanie ust. Ustalamy kontur i odpowiednio do naszych zaleceń naszym ustom jest nadane odpowiednie wypełnienie.

Medycyna estetyczna ma na celu poprawienie naszego wyglądu, co spowoduje również poprawę naszego samopoczucia i doda nam pewności siebie. Wystarczy nam do tego trochę odwagi i zasobny portfel, gdyż zabiegi te nie należą do najtańszych.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena