Obecnie mało która z pań może narzekać na nadmiar wolnego czasu. Jeśli już to narzekamy na nadmiar obowiązków. Praca, dom, rodzina… Gdzie w tym całym zgiełku znaleźć czas dla siebie, skoro czasem naszą jedyną wolną chwilą jest przerwa w pracy na lunch? 

Data dodania: 2014-12-18

Wyświetleń: 2011

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Odzyskaj młodość w pół godziny!

A przecież nie możemy przestać dbać o siebie. Całe szczęście w medycynie estetycznej istnieją zabiegi, które określa się zabiegami lunchowymi.

Czym są zabiegi lunchowe?

Określenie to nie jest określeniem formalnym. Przyjęło się jako potoczne określenie. Zabiegi lunchowe charakteryzują się krótkim czasem wykonania. Bo w medycynie estetycznej chodzi głównie o to, aby uzyskać oczekiwany rezultat w bardzo krótkim czasie. Oczywiście czasem trzeba wykonać serię zabiegów, ale mimo wszystko, część z nich nie wymaga, abyśmy spędzali w gabinecie wiele godzin. Zabiegi lunchowe trwają zwykle tyle, ile nasza przerwa obiadowa. W ciągu zaledwie 30 minut możemy poprawić mankamenty urody.

 

Co możemy zrobić w 30 minut?

Może się wydawać, że wizyta w gabinecie medycyny estetycznej zajmuje sporą część dnia. Całe szczęście tak nie jest. Zapytaliśmy więc ekspertów z kliniki Esteticmed, które zabiegi lunchowe cieszą się największą popularnością.

 

Botox - zabieg wykorzystujący jad kiełbasiany czyli botoks wcale nie wymaga od nas porzucenia codziennych obowiązków. Wystarczy że przyjdziemy do gabinetu, a lekarz po chwili rozpocznie procedurę wstrzykiwania preparatu pod naszą skórę. Głównym zadaniem botoxu jest spłycenie zmarszczek (szczególnie zmarszczek mimicznych), które sprawiają, że nasza skóra wygląda na starszą. Preparat wstrzykuje się w newralgiczne miejsca. Nie zajmuje to więcej niż 20 minut. Po wykonaniu zabiegu może pojawić się miejscowy obrzęk, ale nie oznacza to, że musimy zmieniać nasze plany na resztę dnia. Efekt utrzymuje się nawet do 6 miesięcy. Oznacza to dużą oszczędność czasu oraz duży komfort.

 

Informacje na temat botoksu znajdziesz na stronie http://www.esteticmed.pl/zabiegi/toksyna-botulinowa

Modelowanie ust - to kolejny po botoksie najpopularniejszy zabieg lunchowy. Każda kobieta pragnie mieć zmysłowe usta. Jednak nie zawsze matka natura jest w stanie obdarzyć nas pełnymi i dużymi ustami. Czasem trzeba jej pomóc. W tym celu stosuje się kwas hialuronowy. Aplikuje się go tak samo jak botoks czyli za pomocą cienkiej igły. Przed rozpoczęciem stosuje się znieczulenie miejscowe (głównie jest to krem znieczulający). Kiedy ten zacznie działać, lekarz wstrzykuje odpowiednią ilość preparatu w usta nadając im odpowiedni kształt.

 

Ginekologia estetyczna - chociaż wielu osobom wydaje się to niemożliwe, to jednak zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej również można zaliczyć do zabiegów lunchowych. A szczególnie te, które wykonuje się za pomocą lasera MonaLisa Touch. Jest to nowoczesne urządzenie, które pozwala rozwiązać problem nietrzymania moczu, luźnej pochwy czy przerostu warg sromowych. Czas wykonania zabiegu oscyluje w granicach 5-10 minut. Głowica wyposażona w laser skierowywana jest na źródło problemu. Wiązki lasera powodują tysiące mikrourazów oraz wymuszają na naszym organizmie natychmiastową regenerację. Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny. Tuż po jego wykonaniu możemy powrócić do codziennych czynności, jednak zaleca się, aby ze współżyciem wstrzymać się na kilka dni. W większości przypadków wystarczy jeden zabieg, aby pozbyć się problemów zdrowotnych. Jeśli jednak zmiany są większe, powtórzenie zabiegu może okazać się konieczne.

 

Zabiegi lunchowe stają się coraz bardziej popularne. Zawdzięczają to krótkiemu czasu wykonania. Oprócz tego nie wymagają one od nas żadnej rekonwalescencji, a po ich wykonaniu możemy powrócić do codziennych obowiązków. Nie dziwimy się więc, że kobiety je chwalą. To idealna okazja, aby w natłoku codziennych obowiązków znaleźć chwilę dla siebie i zadbać o piękny wygląd. Medycyna estetyczna cały czas się rozwija i powstają coraz to nowe urządzenia i preparaty, które umożliwią skrócenie czasu wykonania zabiegu.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty zabiegów lunchowych w klinikach Esteticmed mieszkańców Bydgoszczy, Częstochowy, Kielc, Torunia, a także wszystkich innych okolicznych miast. www.esteticmed.pl

Licencja: Creative Commons
0 Ocena