Jak to jest że jedni stają się bogaci bez problemu a inni całe życie mogą walczyć, starać się i nigdy niczego nie osiągnąć? Czy da sie znaleźć idealny środek na to aby stać się bogatym człowiekiem? Czy znajdzie się ktoś kto poprowadzi mnie za rękę do bogactwa?

Data dodania: 2011-07-24

Wyświetleń: 1711

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Działając w marketingu sieciowym owszem możesz znaleźć bez problemu lidera który pomoże Ci się przebić, jednak najważniejszą rzeczą jest to aby znać podstawowe fundamenty bogactwa, ponieważ bez nich nic nigdy nie osiągniesz. Już za moment dowiesz się jakie są najważniejsze reguły dotyczące sukcesów.

1. Zawsze badź szczery i uczciwy, nie oszukuj innych wtedy sam nie zostaniesz oszukany.

Każdy kto zna się chociaż trochę na marketingu, wie doskonale co oznaczają terminy ciepły / zimny kontakt. Dla osób nie zainteresowanych tą tematyką wytłumaczę iż oznaczamy  w ten sposób potencjalnych klientów. Klient ciepły to oczywiście taki z którym mamy jakąś więź, utrzymujemy z nim kontakt, znamy się nawzajem albo przynajmniej on zna nas. Klient zimny to pierwsza lepsza osoba z tkzw "łapanki". Zastanówmy się więc, jak buduje się trwałe bogactwo? Czy na jedno skokowych oszustwach gdzie nawet jeśli się trochę wzbogacimy to jest to chwilowe, czy raczej na trwałym kontakcie z klientem który nam ufa.


2. Zadbaj o swoje zdrowię fizyczne i psychniczne.

Jak wiadomo nie od dziś, biznes jest to trwardy orzech do zgryzienia. Nie ma tutaj miejsca dla osób słabych psychicznie. Aby odnieśc sukces należy bezwzględnie do niego dążyć oraz robić wszystko tak jak to sobie prędzej zaplanowaliśmy. Musimy postarać się o swoje zdrowie fizyczne aby nadąrzyć za tempem naszego biznesu.


3. Przedstaw swój tok myślenia rodzinie i znajomym, przekonaj ich do swoich racji.

Pamiętaj że najważniejszą rzeczą na świecie jest rodzina. Jeśli masz wsparcie w osobach Tobie najbliższych nie będziesz miał problemów z osiąganiem swoich zamierzonych celi i łatwo osiągniesz sukces.

4. Naucz się szacunku oraz pracy z innymi ludźmi.

Pamiętaj że doceniony pracownik to najlepszy pracownik. Wielu pracodawców nie zdaje sobie sprawy z tego jak bardzo morale pracownika wpływają na jego efektywność, nie popełnij tego błędu. Szanuj ludzi, naucz się z nimi pracować oraz przebywać.

5. Działaj z pasją.

Według mnie jedno z najważniejszych założeń. Oddaj się w pełni temu co robisz, każdą rzecz traktuj tak jakby miała to być ostatnia rzecz jaką zrobisz.

6. Poszerzaj swoją wiedzę.

Człowiek jako istota całe życie się uczy, im więcej posiadasz w głowie tym więcej masz w portfelu. Pamiętaj iż wszyscy się rozwijają, świat gna do przodu, jeśli ty nie będziesz iść do przodu to po prostu zaczniesz się cofać. Poświęcaj swój czas, inwestuj w edukację.

7. Znajdź mentora.

Postaraj się znaleźć w swoim otoczeniu osobę która pomoże Ci w osiągnięciu swojego celu. Mogę być to ja lub twój sąsiad, może twoi rodzice lub ktoś ze znajomych. Ważne jest to aby znaleźć osob godną zaufania od której możesz się wiele nauczyć.

8. Nie ryzykuj wejdź w sprawdzony biznes.

Pamiętaj że pojęcie startsup [złotego pomysłu który w jedną chwilę czyni Cię bogatym] jest względne. Tak naprawdę każdy biznes musi być zaplanowany i obliczony z każdej strony w przeciwnym razie czeka go pewny upadek. Znajdź biznes który już jest na rynku, taki który radzi sobie w każdych warunkach. Dlaczego najłtwiej wzbogacić się w taki sposób? Ponieważ tylko powielasz działania swoich liderów plus ewentualnie dodajesz coś od siebie, jednak całą ideę, plan marketingowy, skuteczne działania masz już przedstawione.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena