Wyniki rankingu firm oferujących profesjonalne usługi prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów. W internecie pojawił się innowacyjny sposób oceny jakości usług świadczonych przez przedsiębiorstwa zajmujące się księgowością.

Data dodania: 2011-04-27

Wyświetleń: 1624

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Ranking o którym pisze, pozwolił ocenić większość dostawców usług dla małych i średnich przedsiębiorstw w bardzo łatwy sposób – za pomocą głosów internautów, którzy na podstawie doświadczeń z danym biurem wystawiali mu ocenę. W kategorii najlepsze wirtualne biuro Łódź konkurencja była kolosalna, z powodu olbrzymiej liczby klientów, którą można zdobyć zajmując czołowe miejsce w takim rankingu. Stwierdzono nawet próby nieuczciwego manipulowania wynikami, co jednak zostało w porę wykryte i skutecznie wyeliminowane. W kategorii obejmującej województwo łódzkie bezkonkurencyjne okazało się biuro rachunkowe Łódź, które znokautowało całą konkurencję znaczną przewagą głosów. W opiniach internautów można było przeczytać o surowym przestrzeganiu terminów przez tą firmę, jak i bardzo przystępnych cenach, przy jednoczesnym zachowaniu świadczeń na najwyższym poziomie.

Szkoda, że w internecie rzadko są wcielane w życie tak przydatne projekty, które pozwalają odnaleźć się w natłoku ofert, atakujących nas ze wszystkich stron. Co najważniejsze ranking został przeprowadzony na bezstronnym forum, co wyklucza możliwość manipulacji. Cieszy również fakt, że biorąc pod uwagę biuro rachunkowe Łódź, można stwierdzić, że za najwyższą jakość wcale nie trzeba uiszczać kolosalnych kwot. Profesjonalna księgowość jest dzisiaj dostępna nawet dla niewielkich jednoosobowych firm, zwolnionych przedmiotowo z podatku VAT.

Licencja: Creative Commons