Organizowanie wesela przez Dj-a, wodzireja to cieszący się popularnością wybór osób bliskich małżeństwa, który jest jednocześnie ekonomicznie atrakcyjny, jak i pozwala utrzymać ten sam poziom jakości zabawy na weselu, który zapewniają zespoły muzyczne.

Data dodania: 2011-01-14

Wyświetleń: 2175

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Przyszli nowożeńcy najczęściej rozprawiają, kto najlepiej rozplanuje harmonogram muzyczny i wytworzy odpowiednią atmosferę na tak niezmiernie ważnej dla nich uroczystości. Zwykle jest tak, iż nawet trzyosobowa orkiestra nie będzie w stanie zbudować tak nietuzinkowej zabawy, jak jedna osoba z radosnym talentem wodzirejskim i odpowiednim zmysłem muzycznym.

Niewłaściwe jest wszakże myślenie, iż didżej puszczający muzykę z komputera stacjonarnego, jest w jakikolwiek sposób gorszy od osób używających z tradycyjnych odtwarzaczy płyt. Niezmiernie ważne jest to, jakie emocje budzi w uczestnikach wesela prezentowana przez dj-ów na różnych weselach muzyka. Wodzirej weselny, powinien być całkowicie otwarty na różne gatunki muzyczne i z całą pewnością dobrze się czuć w roli, jaką wykonuje. Dj na weselu, niedopasowując się wewnętrznie z muzyką, którą puszcza nie jest w stanie przesłać maksymalnej dawki pozytywnej energii na weselny parkiet i to z reguły da się wywnioskować.

W dużej mierze problemów dla dj-a wodzireja niestety przysparza Młoda Para, wkładając zbyt duże napięcie odnośnie własnych gustów muzycznych. Zdajemy sobię sprawę, iż przeboje, które wyśmienicie się odtwarza w naszym domu nie zawsze dobrze przenoszą się na biesiadujących gości, gdzie pęd do zabawy gości zmusza do poszukiwania i odtwarzania odpowiednich kawałków dla gości bawiących się na weselu. Przemyślmy to, by zdać się na doświadczenie, które dj weselny ma za sobą. Mając za sobą wiele niesamowitych imprez jak karnawał czy rocznicę ślubów, dj weselny ma kontakt z dużą liczbą nowopoznanych osób i tym samym uczy się różnych smaków muzycznych, a w dużej skali, jakie kawałki przyciągają na parkiet weselny bardzo dużą liczbę biesiadników w jednoczesnym czasie.

Często, jak niektórzy rzeczą z wesela, prowadzący na weselu buduje niewielki koncert życzeń który nie wszytkim się podoba. Pamiętajmy, również o zaproszonych gościach biesiadujących na weselu, a w dużej mierze, że radość z tego, że wodzirej na weselu zagrał ich ulubione najlepsze kawałki np. z niezapomnianych lat, jest najczęściej bezcenna. Sami rozważcie, czy bylibyście w stanie odmówić dziadkowi pobawić się przy tym, co najbardziej kochają.

Nie jest jednocześnie prawdą, że można samemu odpalić laptopa i puszczać muzykę na uroczystości i goście na weselu też będą się tak samo dobrze bawić. Doświadczenie pokazuje, że jest to bardzo żmudne zadanie, przy tak różniącej się warstwie wiekowej gości bawiących się na weselach.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena