Śnieg za oknem, na wystawach sklepowych coraz więcej iluminacji, a w radio nieśmiertelni WHAM i ich „Last Christmas”. Wszystko przypomina o tym, że święta Bożego Narodzenia tuż za rogiem, a zatem, że i czas kupowania prezentów zbliża się nieubłaganie.

Data dodania: 2010-12-16

Wyświetleń: 1808

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Co w tym takiego strasznego? Ano to, że trzeba jeździć, szukać, a na końcu i tak nie mamy pewności, że dana osoba będzie zadowolona. Stres ten przeżywają zwłaszcza mężczyźni, którzy w przedświątecznej gorączce zdają się być szczególnie zagubieni. Drodzy panowie, nie macie zielonego pojęcia, jaki prezent kupić żonie? Jest coś, co ucieszy każdą kobietę – zmysłowa bielizna.

Mężczyźni często nie dostrzegają, że różnego typu bieliźniane fatałaszki to świetne prezenty dla kobiet. Zachodzą w głowę czemu miałaby ona być tak wyjątkowa. Po co żonie kolejna szmatka w szafie? – myślą. Wyciskarka do soku albo sprytna obieraczka do warzyw na pewno przydadzą się jej o wiele bardziej. Dużo lepsza (a na pewno łatwiejsza w zakupie) będzie też słodka bombonierka. To jednak bardzo błędne myślenie. Dlaczego? Już spieszę tłumaczyć.

Po pierwsze, seksowna bielizna to dla kobiety sygnał, że wciąż widzisz w niej kobietę, że pomimo upływu lat (bez względu na to czy jest to 5 lat czy 15) wciąż jest dla ciebie atrakcyjna i masz na nią ochotę. Po drugie, o ile wyciskarka czy obieraczka to prezent w zasadzie pozbawiony adresata, nijaki, „domowy”, przeznaczony do wspólnego użytku, o tyle bielizna to coś tylko dla obdarowanej nią kobiety. Po trzecie, stanik, majtki czy koszulka nocna to w przeciwieństwie do pudełka czekoladek upominek, z którego twoja ukochana będzie cieszyła się jeszcze długo po świętach. Co więcej, za każdym razem gdy ją założy przypomni sobie ciepłą atmosferę Bożego Narodzenia i, rzecz jasna, ciebie. Nie bez znaczenia jest wreszcie estetyka tego prezentu. Kobiety lubią rzeczy ładne, ozdobne, eleganckie, a koronkowa czy satynowa haleczka to coś luksusowego i wyjątkowego. Dzięki ładnemu kompletowi bielizny każda kobieta poczuje się w sypialni niczym seksowna modelka z okładki kolorowego pisma, nawet jeśli na co dzień nie stać ją na modne ciuchy. A chyba nie muszę tłumaczyć, jak jej pewność siebie wpłynie na wasze życie erotyczne.

Prezenty dla kobiet na Boże Narodzenie mogą być różne. Zmysłowa bielizna ma tę przewagę nad innymi, że dzięki niej twoja ukochana poczuje się piękna i atrakcyjna. A takiego podarunku nie zapomni ci żadna kobieta. Mam nadzieję, że tym artykułem przekonałam Cię o tym i zamiast na obieraczkę, postawisz na bieliznę.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena