Różowe uszy, kajdanki i spódnica układanka w najkrótszej z możliwych wersji jako strój na wieczór we dwoje? A dlaczego nie?!

Data dodania: 2010-11-30

Wyświetleń: 1459

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Związek z czasem stopniowo się wypala. Zaaferowani codziennymi sprawami mamy dla siebie coraz mniej czasu, przestajemy się stroić i wzajemnie zabiegać o swoje względy. To emocjonalne i seksualne lenistwo owocuje kłótniami, a w skrajnych przypadkach nawet rozwodem. Pozbawieni zainteresowania ze strony partnera szukamy zrozumienia u kogoś innego, kogoś kto utwierdzi nas w przekonaniu, że nadal jesteśmy atrakcyjni. Zamiast skakać z kwiatka na kwiatek, na zmianę wpadać w depresje i oddawać się zapomnieniu w przypadkowych ramionach zadbajmy o to, co mamy. W jaki sposób? Wykorzystują to, co daje nam współczesna seksowna bielizna - przebierając się.

Filmiki z czerwonym kółkiem, w których mężczyzna oddaje się uciechom cielesnym z ponętną sekretarką, pokojówką czy pielęgniarką, są boleśnie schematyczne. Płci brzydszej schematyczność ta zupełnie jednak nie przeszkadza, choć do swoich erotycznych fantazji przed partnerką rzadko się przyznaje. Jeśli zatem chcemy sprawić swojemu ukochanemu niespodziankę zorganizujmy wieczór w klimacie tandetnego, ale mocno działającego na męską wyobraźnię filmu erotycznego.

Podstawą przygotowania takiego show będzie rzecz jasna odpowiednie przebranie. Do najpopularniejszych zestawów należą niewątpliwie kostium króliczka Playboya, pokojówki, pielęgniarki, kelnerki, stewardesy, uczennicy czy policjantki, ale możemy postawić również na bardziej oryginalne zestawy, takie jak kostium fanki wyścigów samochodowych czy strój żołnierski, rzecz jasna w skąpym i seksownym wydaniu. Nieodzowne będą tu także odpowiednie gadżety, które niestety rzadko kiedy dodawane są do erotycznych kompletów. Niech nasza pokojówka ma zatem charakterystyczną, puchatą miotełkę, policjantka – kajdanki, cheerleaderka - pompony, a geisha wachlarz. By stylizacja była pełna i wypadła przekonującą możemy pokusić się również o zakup peruki. Jeśli z szatynki przeistoczymy się w blondynkę ala Marylin Monroe albo z blondynki w długowłosą brunetkę rodem z latynoamerykańskich tasiemców, nasz mężczyzna może być nieco zaskoczony, ale na pewno będzie też bardzo zadowolony. 

Przebrania erotyczne to doskonały sposób na urozmaicenie sypialnianego życia lub ożywienie uczuć, które zdają się przygasać. Nie wstydźmy się z tej metody korzystać.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena