Stres towarzyszy nam każdego dnia. Pojawia się znikąd i przeszkadza w normalnym życiu. Najbardziej drażni nas jego obecność podczas rozmów z kobietami...

Data dodania: 2010-06-24

Wyświetleń: 2840

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

...ponieważ nie odczuwamy przyjemności ze spotkania, a spinamy się i myślimy tylko jak tutaj dobrze wypaść, aby zdobyć jej serce. Mam dla Ciebie dobrą nowinę – ona myśli tak samo.

Jeżeli uważasz że kobieta się nie stresuje, jesteś w błędzie – kobiety stresują się o wiele bardziej od facetów ponieważ z natury zwracają uwagę na różne dla nas mało znaczące detale takie jak strój, fryzura, makijaż, zapach etc… Idąc na randkę zapewne wychodzisz z siebie, aby się udała i aby nie dać ciała. Ja w kilku radach przedstawię Ci jak postępować ze stresem i czemu nie powinieneś się stresować na spotkaniach.

Aby pozbyć się stresu i zwątpienia przed randką z nowo poznaną kobietą musisz:

Przebywać z innymi kobietami i rozmawiać z nimi jak najczęściej - ponieważ im więcej przebywasz między kobietami tym bardziej się oswajasz z ich obecnością co w efekcie powoduje wyluzowanie i otrzaskanie się z tematem kobiet. Jeżeli jesteś typem samotnika, zmień to jak najszybciej, gdyż stresu nie pozbędziesz się tak prosto.

Uświadomić sobie, że i ona stresuje się równie mocno jak Ty na tej randce– chce przecież dobrze wypaść w Twoich oczach i zdobyć Twoje zaufanie.

Pamiętać, że to Ty chcesz ją poznać i to ona powinna sprostać Twoim warunkom. Błędem jest myślenie, że musisz się jej przypodobać, kobiety wolą mężczyzn którzy mają własne życie i cele do, których dążą. Jeżeli będziesz próbował za wszelką cenę przypaść jej do gustu to popełnisz błąd, gdyż ona takich właśnie gości zna 1000 i nie wyróżniasz się niczym nowym od reszty.

Nie zachowuj się jak ktoś kim nie jesteś - ona umie wyczuć, kiedy grasz, a kiedy jesteś prawdziwy. Jeżeli zaczniesz udawać kogoś kim nie jesteś, stracisz w jej oczach i prędzej czy później przejedziesz się na tym. Nie wspominając o fakcie, że próba rzetelnego ściemniania wymaga nie lada wprawy co wiąże się z powstawaniem stresu.

Chwytaj chwilę i bądź ponad tą randką – pamiętaj że wcześniej jej nie znałeś i teraz masz szansę poznać kogoś ciekawego. Nie nastawiaj się na – poderwę lub nie, a na poznanie kogoś innego i ciekawego. Kobiety czują czy chcesz je poderwać czy je poznać. Więc poznając ją możesz się do niej zbliżyć i przy okazji wybadać czy jest w Twoim typie czy nie.

Im więcej wychodzisz na randki tym jesteś naturalniejszy i tym większe masz szanse na podryw- nic nie zabija stresu jak rutyna, im więcej się spotykasz tym szybciej się oswajasz z nowymi sytuacjami i tym mniej stresu one powodują.

Jeżeli uważasz że na trzeźwo nic nie zdziałasz zaproponuj lampkę wina lub drinka dla rozluźnienia atmosfery - nie od dziś wiadomo, że alkohol zbliża ludzi, ale pamiętaj z umiarem. Nie przyszedłeś przecież upić się i przy okazji jej, a zdobyć nową dziewczynę. Zapomnij także o przychodzeniu już wstawionym na randkę – jest to najgorsza rzecz jaką można uczynić – automatycznie się spalisz w jej oczach jako facet.

Pamiętaj, jeżeli się z Tobą spotkała, to znaczy, że coś do Ciebie czuje i nie jest Obojętna, a to z kolei znaczy że nie musisz się stresować, gdyż przetrwałeś selekcję wstępną i ona chce Cię poznać bliżej. Inaczej dostałbyś kosza już na dzień dobry i nie chciałaby się z Tobą spotkać.

Myśl pozytywnie - jeżeli randka będzie denna to po prostu ją zakończ i idź do domu- w końcu nie idziesz tam z przymusu, a dla własnej satysfakcji. Po co masz tracić czas i stresować się jak wypadniesz jeżeli możesz poszukać innej dziewczynę przy której będziesz czuł się naturalniej i pewniej.

Co na to Ania:

My też się stresujemy przed randką, chyba każdy tak ma. Ale rzeczywiście mam wrażenie, że mężczyzną brakuje kontaktu z kobietami, tak na co dzień. Rada, żeby więcej przebywać w ich towarzystwie jest najlepszą jaką słyszałam. Mężczyźni po prostu nas nie znają. Jeśli stres jest silny to najlepiej wypić lampkę wina lub kufel zimnego piwo- każdego puszcza…

Licencja: Creative Commons
0 Ocena