Każda Młoda Para chcę mieć w pamięci ten najpiękniejszy dzień swojego życia, mieć możliwość powrotu myślami i obejrzenia tego na zdjęciach ślubnych i filmie.

Data dodania: 2010-06-16

Wyświetleń: 1699

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Każda Młoda Para chcę mieć w pamięci ten najpiękniejszy dzień swojego życia, mieć możliwość powrotu myślami i obejrzenia tego na zdjęciach ślubnych. Podczas ślubu towarzyszą nam i najbliższym bardzo silne emocje pełne wzruszeń, radości, czasem nawet łzy wzruszenia, szczęścia. Warto to wszystko utrwalić na profesjonalnych fotografiach ślubnych, w ciekawie zaprojektowanych fotoalbumach. Dlatego dobrze postawić na profesjonalnego fotografa, zamiast wybierać kogoś ze znajomych, czy wujka z rodziny.

Poszukiwania w tym zakresie dobrze rozpocząć od przejrzenia kilkunastu stron internetowych. Najlepiej skupić się na swoim województwie i wpisywać konkretne zapytania, np. fotograf slubny warszawa, w ten sposób ograniczymy swój wybór do fotografa z miejscowości w której mieszkamy, w tym przypadku Warszawy.

Przeważnie wybierając takiego fotografa ślubnego mamy większą pewność, że wykona to zawodowo, zresztą dużą próbkę jego zdolności i talentu w tym zakresie można podziwiać na portfolio. Wtedy możemy zobaczyć czy tego typu zdjęcia ślubne są w naszym guście i smaku. Czy fotograf każdą sesję traktuje indywidualnie czy jest to ten sam schemat, powielany co roku.

Obecnie zdjęcia otrzymuje się w fotoalbumach, na płytach cd, w formie prezentacji multimedialnej. Mam multum możliwości, więc jest w czym wybierać. Zdjęcia są jak obrazy pozwalające uchwycić i zatrzymać czas w miejscu i przenieść to na papier. Po wydruku taka fotografia może okazać się dziełem sztuki, które zachwyca niemal każdego kto na nie spojrzy. Zgadza się fotografia to sztuka i nie każdy potrafi być dobrym artystą, mającym ciekawe spojrzenie na otaczający nas świat

Licencja: Creative Commons