Rynek nieruchomości w Bydgoszczy wciąż się zmienia. Nie jesteśmy w stanie dokłądnie określić w jakim kierunku zmierza. Jedno jest pewne, deweloperzy otwierają się na klienta. Już można zaobserwować nowe tendencje na rynku mieszkaniowym. 

Data dodania: 2010-06-09

Wyświetleń: 2206

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Bydgoscy deweloperzy podobnie jak w innych regionach zastanawiają się nad jak najbardziej odpowiednim podejściu do klienta oraz na zoptymalizowaniu oferty. Deweloperzy przygladają się rynkowi, śledzą działania konkurencji, analizują potrzeby i oczekiwania klientów. Takie działanie przyświeca jednemu z bydgoskich deweloperów. Firma PRES wyraźnie wyznaczyła nowe trendy.

Z działań, jakie podejmuje ten deweloper wynika, że niebawem już więcej firm z branży będzie musiało pomyśleć o nowym podejściu do klienta i sprzedaży mieszkań. Uroczyste otwarcie Rezydencji Metropolis jest najlepszym przykładem na to, że baczne obserwowanie rynku, niemalże wsłuchiwanie sie w oczekiwania i potrzeby klientów może zaowocować sprzedażą mieszkań i zadowoleniem klientów. Inwestor Rezydencji Metropolis jest najlepszym przykładem na to, że warto podjąć wyzwanie jakie niesie nowa sytuacja na rynku mieszkaniowym. Praca z pasją, zaangażowaniem i rzetelne podejście do wykonywanych działań to początek dobrej drogi, na końcu któej stois sukces w postaci sprzedanych mieszkań i zadowolonych klientów. Relacje z prowadzponych działąń można znaleźć na stronie www.rezydencjametropolis.pl oraz na stronie www.pres.com.pl

Ten sam deweloper nie spoczywa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizuje Dni Otwarte i różnego rodzaju promocje. Obecnie zaplanowano Dni Otwarte 12 i 13 czerwca przy ulicy Dąbrowa 15 w Bydgoszczy. Trwa promocja, zgodnie z któą kupując mieszkanie do 13 czerwca można otrzymać 10 000 zł w prezencie.

W przypadku pewnej części deweloperów, niestety bardzo małego ich grona, z pewnością mozemy się spodziewać kolejnych ciekawych podejść do klienta i sposobów sprzedaży.

Czy jednak wszyscy deweloperzy pójdą w tym kierunku? Czas pokaże.  

Licencja: Creative Commons
0 Ocena