Jeśli należysz do grona tych osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z ruletkę, wtedy porady, które chcemy Ci zaprezentować z całą pewnością okażą się być bardzo przydatne i z pewnością z nich skorzystasz.

Data dodania: 2010-05-25

Wyświetleń: 3223

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Każdy z graczy w ruletkę posiada swoje własne i indywidualne sposoby na oszukanie losu oraz lekkie naciągnięcie szczęścia. Większość tych strategii opiera się na łatwych zasadach i jest bardzo prosta w zastosowaniu, nawet w momencie jeśli nie posiadamy zbyt dużego doświadczenia w hazardzie.

Do najbardziej popularnych strategii na ruletkę zaliczyć możemy między innymi obstawianie na numery tylko i wyłącznie znajdujące się na czarnych, czy też czerwonych polach. Przez lata liczni ludzie głowili się nad zasadami funkcjonowania ruletki i udało im się dojść do wniosku, że w momencie jeśli ruletka zakręcona będzie z odpowiednią siłą to o wiele częściej kulka zatrzyma się w czerwonym polu. Z drugiej jednak strony wszystko zależne jest od krupiera, który raz mocniej raz lżej zakręcić może kołem, a oprócz tego inaczej rzuci kulkę.

Inna bardzo często spotykana zasada przy grze w ruletkę to wielokrotne obstawianie tego samego zakładu. Jest to bardzo korzystne, bowiem w momencie kiedy dany zakład przegra, jego stawka jest podwajana, jeśli przegra ponownie jest ponawiana. Taka strategia na ruletkę z każdą przegraną rozgrywką zwiększa prawdopodobieństwo wygranej w następnej rozgrywce.   Z drugiej jednak strony obstawiany przez nas z uparciem zakład może wygrać dopiero po kilku rundach, trzeba więc w tym przypadku zaopatrzyć się w pokaźniejsze ilości pieniędzy.

Gracze oprócz tego bardzo często obstawiają tylko i wyłącznie liczy parzyste albo nieparzyste. Dla jeszcze większego skonkretyzowania swoich działań decydują się tylko i wyłącznie na jeden kolor (na przykład obstawiają tylko i wyłącznie czerwone pola  lub np. parzyste pola).

Licencja: Creative Commons
0 Ocena