Żyjemy w dobie społeczeństwa informacyjnego. Bez wychylania nosa z za komputera robimy przeróżne zakupy, zamawiamy pizze a nawet poznajemy swoje przyszłe życiowe partnerki. Niektórzy twierdzą nawet, że za pomocą sieci można od podstaw zorganizować ślub i przyjęcie weselne. Jeśli to możliwe - to, czym należy się kierować?

Data dodania: 2010-01-25

Wyświetleń: 2520

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 3

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

3 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wiele młodych osób planujących wesele zachodzi w głowę jak zorganizować odpowiednią ceremonię ślubną. Przecież zawsze jest ogrom spraw do załatwienia. Jak to wszystko ogarnąć i przy tym nie stracić głowy? Najprostszym, ale za to bardzo skutecznym rozwiązaniem jak się okazuje jest właśnie Internet. Zespoły na wesela i fotografowie, kamerzyści i właściciele domów weselnych - wszyscy oni wykorzystują Internet, jako narzędzie swojej reklamy. Wystarczy wpisać żądaną frazę i już za chwilę wyskakuje pełna gama dostępnych usług. Tylko, czym się kierować dokonując wyboru. Moim zdaniem każdy z nas poszukujący takiej usługi powinien zawczasu powiedzieć sobie, czego właściwie oczekuje. Jeśli chodzi o zespoły muzyczne, może to być piękny wokal, rytmiczna muzyka lub dobrze dobrany repertuar. Zaś wybór limuzyny ślubnej zdeterminuje kolor, marka i w wielu przypadkach cena. Wszystkie te opcje są bardzo ważne, ale przy takiej ilości ofert musimy dokonać gruntownej selekcji, co dla niewtajemniczonych bywa często rzeczą niezmiernie trudną. Podstawą nietuzinkowej zabawy jest zdecydowanie odpowiedni zespół weselny. Umiejętne poprowadzenie imprezy oraz zaangażowania w nią jak największej liczby gości pozwoli zatuszować ewentualne niedociągnięciach organizacyjne. Z drugiej strony jak poprzez Internet sprawdzić czy dany zespół wywiąże się ze swoich bogatych ofert internetowych? Okazuje się, że nic prostszego... Wystarczy wejść na którekolwiek z regionalnych portali internetowych, przeczytać na forach watki dotyczące danych zespołów, albo po prostu o nich zapytać.
Kiedy już wybierzemy kapele, która odpowiadam naszym gustom zarówno muzycznym jak i wielokrotnie estetycznym - pozostaje mieć nadzieję, że Internet jest - jak do tej pory najbardziej obiektywnym z mediów, - bo wciąż jest tworzony przez samych jego użytkowników.

Licencja: Creative Commons
3 Ocena