Biżuteria często stanowi doskonały dodatek, ale jeszcze częściem staje się głównym elementem ubioru. Komplety biżuterii złożone np. z kolczyków, naszyjnika i bransoletki mogą elegancko dominować na ciele kobiety. Skompletowane z tych samych materiałów elementy biżuterii mogą w różnym stopniu dominować nad sobą.

Data dodania: 2009-12-10

Wyświetleń: 2284

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Biżuteria w komplecie - taniej i ładniej
Biżuteria często stanowi doskonały dodatek, ale jeszcze częściem staje się głównym elementem ubioru. Komplety biżuterii złożone np. z kolczyków, naszyjnika i bransoletki mogą elegancko dominować na ciele kobiety. Skompletowane z tych samych materiałów elementy biżuterii mogą w różnym stopniu dominować nad sobą. Są komplety, w których najważniejsze będą kolczyki, a delikatna zawieszka będzie ich uzupełnieniem. W innych kompletach biżuterii natomiast, najważniejszy będzie naszyjnik, a kolczyki i bransoletka będą dla niego uzupełnieniem. Polecam sięgnąć odrobinę głębiej do portfela i skompletować biżuterię, która nie tylko uzupełnia, ale przede wszystkim upiększa i wyróżnia.

Kolczyki z elementami drewnianymi
Kolczyki, które zawierają drewniane elementy bardzo mocno przypominają biżuterię z elementami etnicznymi. Kolczyki te zawierają drewniane kulki, sześciokąty czy inne elemety, malowane na przeróżne kolory. Drweno przed użyciem jest najczęściej bardzo dobrze wyszlifowane i wygładzone, a następnie malowane. Nie zawsze drewniane elementy biżuterii są lakierowane. Często użyta do malowania farba jest sama w sobie atrakcyjna i elementy do kolczyków nie wymagają już dodatkowych lakierów.

Serialowe kolczyki
W produkcjach telewizyjnych panuje zasada, że trzeba się wyróżniać. Tylko postacie oryginalne, z własną osobowością i charakterem mają szansę zdobyć sympatię widzów. Z tego też powodu ważnym elementem stylizacji postaci jest biżuteria. A z biżuterii najbardziej wyraziście operatorzy pokazują kolczyki.
Obserwują serialową Brzydulę trudno oprzeć się wrażeniu, że osoba odpowiedzialan za kostiumy ma doskonałe zaplecze z kolczykiami. W każdej nowej odsłonie, bohaterka ma coraz to inne, ładniejsze kolczyki. Co najważniejsze kolczyki te nie są prostymi i banalnymi dodatkami, ale stanowią doskonałe, przykuwające uwagę dopełnienie postaci.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena