Prawie każdy sklep dla dzieci oferuje podgrzewacze do butelek. Czy warto kupić podgrzewacz do butelek, którego można używać w samochodzie (taki, który posiada przejściówkę do zapalniczki)?

Data dodania: 2009-11-05

Wyświetleń: 2404

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 2

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Podgrzewacz do butelek to wręcz niezbędne urządzenie w domu, w którym jest niemowlak. Urządzenie to ma jedną, zasadniczą zaletę - pilnuje zaprogramowanej temperatury - temperatury odpowiedniej do podania dziecku pokarmu „od razu". Wstawiona butelka z wodą będzie systematycznie podgrzewana przez podgrzewacz tak, aby cały czas była gotowa. Tak samo utrzymuje odpowiednią temperaturę podgrzewacz do butelek z zupkami lub innymi słoiczkami z jedzeniem dla dzieci. Kupując podgrzewacz trzeba sprawdzić czy szersze butelki i słoiczki będą się w nim mieścić. Ważne aby więc kupić podgrzewacz do wszystkich typów butelek i słoiczków. To bardzo ważne gdy dziecko już będzie większe i będzie zjadało większe porcje pokarmu. Dla bezpieczeństwa można kupić taki duży słoiczek i z nim przymierzyć się do zakupu podgrzewacza.

Ale o ile zakup podgrzewacza do butelek jest zakupem niezbędnym o tyle reklamowane przez wielu producentów podgrzewacze do butelek domowo-samochodowe to chyba zbędny wydatek (są droższe od takich stacjonarnych). Klienci, którzy kupili taki podgrzewacz skorzystali z podgrzewania „w trasie" raz, no może dwa. Bo przecież zatrzymując się w barze, restauracji czy innej jadłodajni - z pewnością obsługa wyświadcz nam uprzejmość i podgrzeje wodę. Chyba, że ktoś często podróżuje - to co innego. Taki podgrzewacz może być przydatny.

Odwiedzając sklep dziecięcy i kupując podgrzewacz do butelek nie warto się kierować ceną - nie zawsze te najdroższe są najlepsze. Najważniejsze, aby podgrzewacz do butelek na pierwszy rzut oka wyglądał, że jest dobrze wykonany i miał co najmniej 12 miesięczną gwarancję producenta.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena