Poker to gra, która fascynowała wiele osób już lata temu - grano zarówno klasycznie, na pieniądze, jak i w kasynach na żetony wymieniane na gotówkę, jak również w zaciszudomowym, z kolegami: na zapałki czy grosze.

Data dodania: 2009-10-29

Wyświetleń: 2799

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

0 Ocena

Co o tym sądzisz?

Zaloguj się aby dodać komentarz
Podobne artykuły
Jak zostać lepszym pokerzystą?

Jak zostać lepszym pokerzystą?

Napisano całe książki o właściwej strategii pokerowej. Oczywiście jeżeli myślisz o pokerowej karierze, na pewno warto byś przeczytał kilka pozycji znajdujących się na rynku. Warto jednak pamiętać, że opanowanie strategii wzniesie cię tylko na pewien poziom, a żeby odnieść prawdziwy sukces musisz pamiętać jeszcze o kilku istotnych aspektach. 

Matematyka w pokerze

Matematyka w pokerze

Znajomość matematyki pozwala nam na obliczenie liczby outów, pot oddsów, wykazania opłacalności sprawdzenia. Programy obliczeniowe pokazują nam bardzo dokładnie, jakie mielibyśmy szanse na wygranie danego rozdania, gdyby doszło do sytuacji all-in na preflopie bądź którymkolwiek późniejszym streecie.
Zagraj w tradycyjne karty

Zagraj w tradycyjne karty

Choć niektórym gra w karty może kojarzyć się wyłącznie z niebezpiecznym hazardem, w rzeczywistości jest świetną formą spędzania wolnego czasu. W dobie gier komputerowych tradycyjne karty wydają się ciekawą alternatywą dla spędzania wielu godzin przed ekranem komputera.