Są dwa główne typy kobiet: emocjonalna i imprezowa. Wśród nich czasami możemy spotkać pewien charakterystyczny podtyp, który moim zdaniem jest najtrudniejszy dla mężczyzn.

Data dodania: 2009-10-11

Wyświetleń: 4202

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 9

WIEDZA

-9 Ocena

Licencja: Creative Commons

 

Są dwa główne typy kobiet: emocjonalna i imprezowa. Wśród nich czasami możemy spotkać pewien charakterystyczny podtyp, który moim zdaniem jest najtrudniejszy dla mężczyzn.

Cechy charakterystyczne:

-Często mówi o problemach tak jak każda kobieta, której dałeś się wciągnąć w ramę przyjaciela. Różnicą jest to, że ona potrafi sama stworzyć problem. Ciągle szuka zaczepki. 
-Charakterystycznie kwasi minę, jednocześnie będąc arogancka. 
-Podczas, gdy mówisz coś zabawnego, kwasi minę, ukazując w międzyczasie sztuczny uśmiech. 
-Sporo klnie (zdecydowanie za dużo) 
-Bardzo szybko rezygnują z realizacji planu, szybko się poddają.

Powyżej wymienione cechy są wynikiem mojej obserwacji. 
 
Co zrobić, jeżeli spotkaliście taką kobietę ?

Są dwie najgorsze rzeczy, jakie możecie zrobić:

Pierwsza: Powiedzieć kobiecie coś w stylu: „Jesteś dziwna, ciągle coś Ci nie pasuje, jesteś nie do zniesienia."
Tymi słowami możesz ją tylko zdenerwować. Ona często nie będzie wiedziała, o co Ci chodzi i będzie się bronić. 

Druga: Kłócić się z nią. Jeżeli wdajesz się w kłótnie, tylko tracisz czas. Kiedy wdałeś się już w kłótnię, przestań mówić i wyjdź. Wróć, kiedy opadną emocje. 

Jeżeli nie tylko interesujesz się tematyką uwodzenia, ale też podchodzisz do kobiet na ulicy, czy w klubie, spotkałeś już wiele kobiet, masz trochę doświadczenia. Jeżeli masz taką kobietę na stałe, spróbuj zasygnalizować kobiecie, że nie podoba Ci się sposób, w jaki Ciebie traktuje. 

Powiedz jej szczerze coś w tym stylu: „Denerwujesz mnie swoim zachowaniem. Przestań. Zacznij mnie szanować". Ty nie masz kopiować tego tekstu, tylko dostosować ten sposób do siebie. Powiedz te słowa pewnym siebie głosem, a ona to przyjmie. Taki sposób zadziała, bo jest szczery. Kto chce, by kobieta wyżywała się na was, po tym, co się stało w pracy, czy jej się złamał obcas?? Nikt.


Ten artykuł ma za zadanie edukować mężczyzn. Nikogo nie obraża. Pokazuje tylko prawdziwą naturę, najgorszego podtypu kobiet, jaki poznałem. Wady tego podtypu zauważył także Under:

„Cechy charakterystyczne: Ma tendencje do marudzenia, jest często roztargniona, spóźnia się, denerwuje, kłóci się o wszystko, lubi dominować.
Styl ubioru: każdy
Jak rozpoznać: gdy mówisz coś zabawnego, albo lekko aroganckiego (bez obrażania jej), a ona się denerwuje, strzela fochy o nic, bądź czujny. To najgorszy typ kobiet. Kosztują wiele nerwów i są toksyczne."


Ten podtyp kobiety ma wady, jednak należy pamiętać, że każdej kobiecie należy się zrozumienie i szacunek.

 

 

 
Licencja: Creative Commons
-9 Ocena