Radość, śmiech i szczęście dodają blasku życiu. Ludzie, którzy są zadowoleni ze swojego życia, są w dużej mierze optymistami. Jeśli chcesz polepszyć jakość swojego życia musisz wprowadzić do swojego życia więcej humoru!

Data dodania: 2009-10-08

Wyświetleń: 1918

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 9

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

9 Ocena

Licencja: Creative Commons

Słyszałeś zapewne nie raz, przysłowie „z kim przystajesz takim się stajesz", ma ono w sobie wielką prawdę, jednak czasem nie zwracamy na to uwagi.
Zacznij więc przebywać z osobami o wesołym usposobieniu!

Humor tych osób na pewno zacznie ci się udzielać!

Warto jest szukać w życiu codziennym okazji do uśmiechu! Warto nauczyć się podchodzić do różnych spraw z przymrużeniem oka!

Pomyśl co możesz zrobić, albo co zmienić w swoim życiu, aby nadać mu więcej humoru! Często jest też tak, że nie mamy ochoty na towarzystwo innych osób, a co dopiero śmiania się, jeżeli więc masz taki dzień, to nie zmuszaj się!

Pobądź sam ze sobą, lecz na siłę nie przeciągaj wisielczego humoru!
Bywa tak, że jak jesteśmy już smutni to wydaje się, że nie możemy zmienić tego stanu, nie chce nam się choć trochę wysilić, a to nie jest trudne!

Otwórz sobie przykładowo przeglądarkę wpisz słowo kawały i zacznij czytać!
Sprawi to, że twoje samopoczucie i nastawienie zmieni nie do poznania!

"Kombinuj, myśl, jak by tu jeszcze sprawić, aby uśmiech zagościł na twojej twarzy, jeżeli ty nie będziesz chciał zmian, bo kto ma chcieć?"


Uśmiechnij się! Czasem sam uśmiech potrafi zmienić cały dzień! Doświadczenie radości zmienia tak wiele rzeczy, chociażby patrzenie na świat! Wszystko wydaje się lepsze i możliwe! Będąc szczęśliwym, tak łatwo jest dać szczęście drugiej osobie.

"Może cały problem z byciem dobrym dla świata polega na tym, iż nie potrafimy znaleźć szczęścia w sobie, a będąc nieszczęśliwymi nie jesteśmy w stanie dać szczęścia innym"
Pamiętaj - nie zmienisz świata, nie zaczynając zmian od samego siebie"

Śmiech to zdrowie i nie jest to tylko „takie powiedzonko", podczas śmiechu wzrasta poziom endorfin, wprowadzają one twój umysł we wspaniały nastrój! zwiększają odporność na choroby, zmniejszają ból!

Śmiej się więc do rozruchu, z korzyścią dla siebie samego, no i dla innych bo uśmiech jest zaraźliwy :)

A teraz niespodzianka :) - przeczytaj zabawne historyjki z życia wzięte! Serdecznie zapraszam!

Licencja: Creative Commons
9 Ocena