Na cenę przeprowadzki wpływa wiele czynników, między innymi piętro na którym znajduje się lokal przeprowadzany, kondygnacja na której znajduje się element docelowy, odległość miedzy wspomnianymi lokalami, ukształtowanie klatek schodowych, obecność wind osobowych czy towarowych w budynkach, rampy załadownicze

Data dodania: 2009-09-29

Wyświetleń: 2437

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Przeprowadzki mieszkań czy biur to coraz popularniejsza usługa wśród polaków. Dlaczego tak się dzieje? To oczywiste, że każdy z nas chce mieć jak najszybciej problem związany z przeprowadzką z głowy. Popularność usług przeprowadzkowych jest spowodowana również coraz większymi zarobkami, rosnącym zadowoleniem z życia, a także zwykłą wygodą. Po cóż przecież zawracać sobie głowę organizacją transportu, znalezieniem tragarzy oraz pracowników do załadunku, skoro wystarczy jeden telefon i ekipa firmy pojawia się następnego dnia u twoich drzwi gotowa do pracy.

Na cenę przeprowadzki wpływa wiele czynników, między innymi piętro na którym znajduje się lokal przeprowadzany, kondygnacja na której znajduje się element docelowy, odległość miedzy wspomnianymi lokalami, ukształtowanie klatek schodowych, obecność wind osobowych czy towarowych w budynkach, rampy załadownicze. Kolejnym ważnym elementem który jest brany pod uwagę to wersja usługi jaką zażyczy sobie klient.

Można wybrać kompleksową usługę przeprowadzki, kiedy to pracownicy wykonają usługę door to door, począwszy od zapakowania mienia do kartonów, demontażu oraz zabezpieczenia stretchem mebli oraz sprzętu elektronicznego, poprzez znoszenie i układanie w samochodzie transportowym, transport, wyładunek, montaż i ustawianie mebli. Przedstawiciel handlowy firmy Przeprowadzki Łódź podczas wyceny usługi weźmie również pod uwagę ilość mienia, oraz jego wymiary, materiały wielkogabarytowe, wielkowymiarowe oraz bardzo ciężkie (ponad 200 kg), oraz poinformuje nas ilu pracowników zostanie przydzielonych do wykonania zadania w twoim mieszkaniu lub biurze. Na koniec całej operacji wyceny, jeśli kwota oferowana za wykonanie usługi nas zadowala umówmy się na konkretny termin wykonania przeprowadzki.

Ekspresowe przeprowadzki są polecane firmom którym zależy na szybkiej zmianie lokalu. Usługa taka wiąże się z większymi kosztami ale ze strony firmy przeprowadzkowej realizuje ją więcej pracowników oraz większa flota samochodów transportowych, co zapewnia szybkość i dokładność procesu przeprowadzania. Usługa ekspresowej przeprowadzki jest realizowana nawet w nocy bądź w soboty, wtedy gdy biura nie pracują, bądź od godziny zamknięcia biura do zakończenia zlecenia.

Przebieg samej przeprowadzki praktycznie nie zależy już od usługobiorcy, całość wykonuje firma przeprowadzkowa. Jej pracą kieruje koordynator najczęściej najstarszy stażem pracownik, w każdym momencie możesz jako osoba nadzorująca ich prace przekazać uwagi bądź niepokojach odczucia co do pracy tragarzy, sposobu załadunku czy montażu mebli. Dzięki firmie przeprowadzkowej masz za sobą trudną operację przeprowadzki i uruchomienia biura za sobą, bez zbędnych problemów

Licencja: Creative Commons
2 Ocena