Zapewne każdy zna przysłowie „Nie szata zdobi człowieka”, to prawda ale po czym innym obcy ludzie na ulicy mają nas postrzegać jak nie po wyglądzie.

Data dodania: 2009-09-17

Wyświetleń: 2581

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zapewne każdy zna przysłowie „Nie szata zdobi człowieka”, to prawda ale po czym innym obcy ludzie na ulicy mają nas postrzegać jak nie po wyglądzie.Ludzie często postrzegają wszystko wzrokowo, i tak jak nas odbiorą, takie będą mieli o nas skojarzenia, czy to pozytywne czy też negatywne.

Dobrym przykładem jak wielką rolę odgrywa „opakowanie”, świadczy chociażby zachowanie konsumenta na rynku, pierwsze co się rzuca w oczy jest zazwyczaj produkt w ładnym opakowaniu i też często ten produkt jest wybierany przez kupującego.

Podrywania kobiet w żadnym wypadku nie można porównywać do robienia zakupów, ale mamy ewidentny przykład no to jak „opakowanie” wpływa na wybór konsumenta. W uwodzeniu jest podobnie.

Attraction to nie tylko ubiór, to także zachowanie i mowa ciała. Mową ciała oznajmiamy otoczeniu kim jesteśmy, pokazujemy nasz prestiż, klasę, odwagę i pewność siebie.

Nie wiem czy wiece ale poznając nową kobietę, pierwsza minuta rozmowy przesądza o tym czy coś z tego wyjdzie czy nie. Podczas właśnie pierwszej minuty kobieta podświadomie podejmuje decyzję co do dalszej znajomości, dlatego tak ważne jest by wypaść jak najlepiej.

Napisałem już jak ważny jest ubiór, nie zapominajmy oczywiście o przesadnie zadbanych dłoniach, przyjemnym dezodorancie, idealnie czystych butach, i od drobnych szczegółach jak np. pasek dobrany pod kolor butów, cały ubiór maksymalnie w 3 kolorach, bo to wszystko wpływa na pierwsze wrażenie.

Jeśli chcecie do końca wyobrazić sobie co mam na myśli pisząc o Attraction obejrzyjcie sobie film James Bondem. Zwróćcie uwagę na każdy, drobny nawet szczegół jego zachowania, jego mimiki twarzy, jego mowy ciała, tego z jakim spokojem rozmawia z kobietą i z jaką klasą to robi.

Wszystko to na co kładę nacisk pisząc o atrakcyjnej mowie ciała on wyraża nawet w jedno minutowej scenie. Dogłębnie analizując jego ruchy, łatwo można pojąc dlaczego on jest aż tak pociągający dla kobiet. To jest właśnie Attraction.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena