Wieczór panieński to prawdopodobnie ostatnia chwila, w której przyszła panna młoda może, a nawet powinna darować sobie wszelkie konwenanse i dać się ponieść fantazji.

Data dodania: 2009-09-09

Wyświetleń: 4107

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

 Zbliżająca się wielkimi krokami uroczystość zaślubin jest oczywiście początkiem nowego życia, ale jednocześnie oznacza koniec innego etapu. Symboliczna zabawa jaką jest wieczór panieński powinna być dobrym końcem jednego, ale jednocześnie początkiem tego drugiego etapu...

Co można robić podczas wieczoru panieńskiego? Pomysłów jest co najmniej kilkadziesiąt, ale ostateczny wybór powinien być uzależniony także od samej przyszłej panny młodej i jej temperamentu. Jedna panna wybierze wieczór spędzony w obiekcie spa, inna zaś zechce przeżyć ten dzień na szalonej imprezie. Jedno jest pewne: żadna kobieta nie przejdzie obojętnie obok występu chippendales! Przystojni, umięśnieni i wyjątkowo wysportowani mężczyźni skupieni wokół tych grup tanecznych są coraz częstszą alternatywą dla zwykłych i często nudnych wieczorków panieńskich. Erotyczny taniec w ich wykonaniu potrafi rozpalić najbardziej ułożoną i spokojną kobietę, a ostatni wieczór panny zamieni w niezapomniane przeżycie! Jeśli to właśnie Ty organizujesz wieczór panieński dla swojej przyjaciółki lub siostry - poważnie rozważ występ chippendales!

Warto przy tym pamiętać, że tancerze nie świadczą innych usług, oraz to, że są to profesjonaliści w każdym calu. Doskonale zdają sobie sprawę z tego jaki ciężar noszą na swoich barkach, ponad wszystko przekładając dobrą zabawę przyszłej panny młodej. Ich występ podczas wieczoru panieńskiego jest gwarancją dobrej zabawy, a pokaz chippendales zostaje w pamięci każdej kobiety przez długie, długie lata!

A jesli organizujesz zabawę dla swej siostry lub przyjaciółki, koniecznie poznaj pomysły na wieczór panieński!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena