Doświadczony motocyklista doskonale wie, jak się przygotować do wyprawy. Sprawna maszyna, bak pełny paliwa, podręczne narzędzia do naprawy - to rzeczy, o które każdy biker powinien zadbać, aby zapewnić sobie i pasażerowi bezpieczeństwo jazdy. A co z komfortem? O to zadba firma Lidor oferująca nowoczesny model oparcia z bagażnikiem.

Data dodania: 2009-09-08

Wyświetleń: 2146

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 3

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

3 Ocena

Licencja: Creative Commons

Transformer amerykańskiej firmy Kuryakyn to innowacyjny model oparcia pasażera z otwieranym z tyłu bagażnikiem - takie małe 2 w 1. W jednej chwili mamy samo oparcie, które po odkręceniu jednej śrubki przekształca się w zgrabne i funkcjonalne oparcie z bagażnikiem.

Nowatorskie rozwiązanie wykorzystane przez projektantów tego modelu opiera się na wygodzie połączonej z prostotą montażu. Nie ma konieczności, aby do motocykla osobno dokręcać oparcie, a potem bagażnik. Oznacza to tyle, że kiedy ogarnie nas tęsknota za kolejną wyprawą, nie musimy się "bawić" z montowaniem kolejnej części, ale wystarczy kilkoma ruchami ręki wysunąć bagażnik, zapakować swoje graty i ruszyć w trasę.

Warto również zwrócić uwagę na "kosmiczny" design oparcia. Transformer nie tylko zwiększa komfort jazdy, ale uatrakcyjnia wygląd motocykla. Dodatkowo, gdy bagażnik nie jest już potrzebny, wystarczy go złożyć - pozostaje wtedy zupełnie niewidoczny.

Oparcie pasuje do wszystkich modeli motocykli Yamaha Road Star (z wyjątkiem Warrior), Yamaha V Star (Drag Star) 1100 oraz Honda VTX 1300 R/C/S (roczniki 2003-2009) i VTX 1800 R/S/C/F (roczniki 2002-2008).

Model oparcia Transformer ze zintegrowanym bagażnikiem to nowa jakość na polskim rynku motoryzacyjnym. Więcej szczegółów można uzyskać w sklepie Lidor w poznańskiej Motorowni lub na stronie www.lidor.pl, gdzie do nabycia jest cała gama dodatków do motocykli typu cruiser, chopper oraz Hondy Gold Wing.

Licencja: Creative Commons
3 Ocena