Profil Użytkownika

Jakie cechy powinien posiadać samochód miejski?

Jakie cechy powinien posiadać samochód miejski?

Mieszkając w dużych miastach zwraca się szczególną uwagę na wymiary auta. Liczba miejsc parkingowych w centrum jest mocno ograniczona. Mniejsze rozmiary auta pozwalają zaparkować w przestrzeni zbyt małej dla samochodów typu SUV czy kombi. Chcąc uniknąć takich problemów sięga się po auta nazywane miejskmi. Czy taki typ auta w ogóle istnieje, a jeżeli tak to czym się wyróżnia?

Stary samochód - czy  skup aut się opłaca?

Stary samochód - czy skup aut się opłaca?

Sprzedaż samochodu nie należy do najłatwiejszego zadania, zwłaszcza gdy jego stan delikatnie mówiąc nie zachęca do kupna. Każdy kolejny klient potencjalny klient narzeka i wybrzydza a jak już się zdecyduje złożyć ofertę to ta jest zdecydowanie niższa od oczekiwań. W takim wypadku warto zainteresować się skupami aut, które działają nawet w małych miejscowościach.

Biznes na 4 kółkach

Biznes na 4 kółkach

Wiele osób próbuje swoich sił starając się stworzyć działający biznes, z którego będzie można spokojnie się utrzymać. Wraz z kolejnymi latami część pomysłów na biznes przestaje mieć uzasadnienie, podczas gdy inne dopiero się rodzą. Jednym z takich świeżych pomysłów jest prowadzenie mobilnej restauracji na czterech kołach, znanej jako Food Truck albo Przyczepa Gastronomiczna.

Filtracja powietrza w przemyśle

Filtracja powietrza w przemyśle

Będąc dzisiaj osobą mającą od około 30 lat wzwyż trudno nie zauważyć, że zimy są zdecydowanie lżejsze i trwają krócej, a wiosna szybko przechodzi w lato, które czasem potrafi trwać do połowy października. Można się spierać, o to jaki wpływ na te zmiany ma ludzka ingerencja albo zaakceptuje się ten stan rzeczy i postara się przeciwdziałać zanieczyszczeniu środowiska. 

Profil

Krzysztof Kazymut

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
6
Kod partnerski:
/p:205588

Data urodzenia:
0000-00-00
Dołączył:
2021-01-03 14:56:38
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
03-01-2021