W czasach kolejnych zawieruch gospodarczych kolejne wielkie pieniądze rozpływają się we mgle, nawet najlepsi specjaliści na Wall Street nie umieją odpowiedzieć gdzie.W tym samym czasie zwykły człowiek utrzymujący się z pracy na etacie, z dnia na dzień otrzymuje wymówienie....

Data dodania: 2019-03-19

Wyświetleń: 2657

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

... a wielkie pieniądze, które pozornie rozpływają się we mgle, fruwają gdzieś nad jego głową z konta na konto, przechodząc z rąk do rąk i czasem - pomimo nagłaśnianych przez media krachów - nawet nie zmieniają właściciela, a jedynie firmę.

Niektórym będą podchodzić sceptycznie do tego co napisałam, ale inni odnajdą w tym prawdę, która jest o tyle przykra, że obrazuje nieporównywalną skalę i pieniądze jakie wchodzą w grę w tych dwóch opisanych sytuacjach oraz nieporównywalną wagę wielkich i małych pieniędzy. Pieniądze z etatu są małe w porównaniu z traconymi fortunami, ale ich znaczenie dla ich właściciela jest dużo większe.

A co by było gdybyś mógł dzisiaj, nawet pracując na etacie, zacząć budować swoje internetowe imperium?  W czasach coraz szybszej popularyzacji Internetu w Polsce, jest to szansa dla każdego na łatwe rozpoczęcie biznesu internetowego.

Po pierwsze, nie wymaga wielkiego kapitału na rozruch, dlatego że nie potrzebujesz biura, czy dodatkowych pomieszczeń na prowadzenie działalności, a klientów możesz mieć z całego kraju. Z każdej wsi gdzie dociera internet i poczta. Czy przyznasz, że w takiej sytuacji ograniczanie się jedynie do Polski jest jedynie ograniczeniem mentalnym? Potencjalni klienci mieszkają na całym świecie, a szerokość dotarcia jest uzależniona jedynie od Twojej znajomości języka i wybranego modelu biznesu internetowego.

Dziennie w wyszukiwarkach internetowych na całym świecie wpisywanych jest 213 milionów zapytań (źródło: SearchEngineWatch.com), a w Polsce wartość handlu internetowego liczona tylko na bazie sprzedaży produktów wyniesie 13 miliardów złotych w 2009 r. Oznacza to, że statystycznie każdy z 13 milionów polskich internautów, rocznie wyda na zakupy przez Internet 1 000 złotych. A w tej kwocie nie ma żadnych usług, tylko same produkty: ubrania, kosmetyki, książki, elektronika itd. 

Wierzysz w to czy nie, wcale nie jest trudno zacząć zarabiać pieniądze przez Internet, dlatego że dzisiaj nawet już nie musisz się znać na programowaniu, aby mieć własną stronę internetową. 

Po drugie stereotyp biznesmana w garniturze nie obowiązuje w Internecie. Biznesmeni internetowi tworzący większe i mniejsze fortuny, spotkane na ulicy nie wyglądają jak typowi biznesmeni i nikt ich o to często nawet nie posądza.

W USA pieniądze przez Internet zarabiają nie tylko 'młode pistolety', ale także zaczynają zarabiać kobiety po 50-tce, które w tym wieku dopiero zaczynają. I to jest fenomenalne. Dlaczego u nas w kraju ma być inaczej? Nie jesteśmy ani głupsi, ani gorzej wykształceni.

Jeśli jesteś na początku i zastanawiasz się od czego zacząć, poradzę Ci, zacząć od założenia bloga - to będzie Twoja pierwsza łatwa strona internetowa.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena