W czasach kryzysu gospodarczego coraz więcej ludzi zastanawia się jak bezpiecznie rozmnażać swój kapitał. Coraz więcej moich znajomych przenosi swoje oszczędności z gry na giełdzie na bezpieczne lokatach, których na dzień dzisiejszy wybór jest ogromny. Aktualnie można założyć lokatę z oprocentowaniem rocznym 6%

Data dodania: 2009-09-03

Wyświetleń: 2459

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons


Często jednak musimy spełniać pewne warunki np: minimalny wkład to 5 000 zł lub brak możliwości wypłaty pieniędzy przed końcem lokaty.

A co jeśli chcemy aby nasze cztery stówki które zarobiliśmy na ekstra zleceniu nie leżały bezczynnie na koncie bankowym tylko pracowały dla nas na drobne wydatki - takie jak rachunek telefoniczny, rata za laptopa, karnet na basen?

Znasz się na piłce nożnej? Bo ja nie mam zielonego pojęcia kto gra w jakim zespole, kto jest trenerem danego zespołu. Nie przeszkadza mi to jednak ani trochę grać i wygrywać u internetowego bukmachera! Nie możliwe? A jednak...

Internetowy bukmacher BetGun umożliwia nie tylko obstawianie wyników sportowych ale jako jedyny (z internetowych bukmacherów) daje nam możliwość obstawiania gier liczbowych. Mam oczywiście na myśli Polskiego Totalizatora Sportowego.

Z pośród bogatej oferty jaką prezentuje wybrałem jedną grę dzięki której regularnie wygrywam niewielkie kwoty. Tą grą jest typowanie zakresu "plusa" w multi multi (dawnym multilotku)

Do wyboru mamy możliwości. Plus wypadnie z przedziału 1-20, od 21-40, 41-60 i od 61-80.

Teoretycznie na każdy z tych kursów przypada 25% szans na trafienie. Jednak po przeanalizowaniu ostatnich 20 losowań można zauważyć, że bardzo często pojawiają się tzw. "powtórki" , czyli po wylosowanym zakresie 1-20, w następnym losowaniu plus wypada w również z tego zakresu. Dzięki krótkiej analizie możemy łatwo określić czy powtórka pojawi się w tym losowaniu czy też lepiej poczekać.

Z doświadczenia wiem, że takie powtórki pojawiają się średnio co 4-5 losowań. Warto więc dla pewności poczekać po danej powtórce 3-4 losowania i dopiero rozpocząć grę. Jednak aby uniknąć przegranych musimy stosować system zwany progresją.

Polega on na podwyższaniu stawki w przypadku nie wylosowania naszego zestawu. Dzięki temu nawet w przypadku wygranej za 3 razem wygrana jest stosunkowo wyższa niż postawione do tej pory stawki.

Osobiście używam takiej progresji: 1zł, 2zł, 3zł , 5zł, 8 zł, 13zł, 21zł, 34zł (następny wynik jest sumą dwóch poprzednich).

Kurs za każdym razem wynosi 3,45 , tak więc jeśli wygramy na 5 progu stawiając 8zł nasza wygrana będzie wynosiła 27,60zł. Po odjęciu kosztów gry (1+2+3+4+8=18zł) pozostaje nam na czysto prawie 10zł. A więc z zainwestowanych 18zł otrzymaliśmy ponad połowę 55% zwrotu. To prawie 11 razy więcej niż na lokacie.

Oczywiście stawki jakie podałem są przykładowe. Można grać za dwa, trzy razy większe i tym samym zgarniać większe wygrane.

Warto jednak pamiętać, że matematyka potrafi płatać nam figle dlatego zawsze zaczynam grę po 4 przerwach w powtórkach, a oczekując na ową przerwę można obstawiać najdłużej oczekiwany zakres. Zasady są takie same jak w obstawianiu powtórek.

Podsumowując:

Może i nie odkryłem Ameryki, bo progresja była już dawno znana w typowaniu np. remisów w meczach piłkarskich, jednak dla kogoś kto nie ma czasu siedzieć i analizować kondycji danego zespołu polecam system gry który opisałem powyżej.

Dzięki niemu do naszego portfela wpłynie co miesiąc dodatkowe 200-300zł inwestując w to może połowę tego.

Dokładne analizy oraz typy znajdziecie na moim blogu poświęconym tej grze.

betgun.blogspot.com - ograć bukmachera

Zapraszam!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena