Bilety autokarowe online to jedno z najpopularniejszych haseł wpisywanych przez internautów w wyszukiwarce Google w miesiącach lipiec i sierpień. Nie od dziś wiadomo, że Internet jest właśnie tym miejscem w którym ceny wszystkich produktów dzięki ogromnej konkurencji są po prostu najlepsze.

Data dodania: 2009-08-31

Wyświetleń: 2418

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Tak, więc jeżeli chcemy zakupić tanie bilety to najlepszym rozwiązaniem jest poszperanie trochę po Internecie.

W czasie wakacji ludzie bardzo często chcąc wypocząć w jakimś ciepłym kraju za granicą, a wiadomo, że najpierw do naszego wymarzonego miejsca trzeba jakoś dotrzeć. Samolot, własny samochód czy może autokar jak najlepiej dotrzeć do celu?

W wypadku linii lotniczych mimo bardzo krótkiego czasu trwania podróży musimy się liczyć niestety z bardzo dużymi kosztami, które nie raz nie są warte podróżowania droga powietrzną. Podróżowanie za pomocą samochodu wydaje się być z kolei bardzo męczącym sposobem na dotarciem do celu, co prawda jedziemy czymś co jest nasze ale cały czas musimy śledzić trasę i bacznie czasem przez kilkanaście godzin śledzić drogę aby bezpiecznie dojechać do celu.

Międzynarodowe przewozy autokarowe do do Niemiec,Wielkiej Brytanii,Francji,Holandii,Słowenii,Belgii,Grecji,Włoch,Słowacji,Danii,Norwegii,
Szwecji,Hiszpanii są według mnie jedną z najlepszych opcji. Podróż autokarem nie należy do drogich, a jest z pewnością dla nas bardzo wygodna. Po opłaceniu bilety leżymy wygodnie w swoim fotelu, podczas gdy kierowca prowadzi za nas pojazd, a hostessy podaja nam ciepłe napoje. Telewizor i możliwość obejrzenia ciekawego filmu podczas dłuższej podróży to już standard stosowany przez wszystkich przewoźników autokarowych.
Ponadto bilety autokarowe można zwrócić do jednego dnia przed planowanym wyjazdem i otrzymać zwrot pieniążków na konto,w przypadku tanich biletów lotniczych jest to praktycznie niemożliwe.

Wybór oczywiście należy do ciebie!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena