Kochasz podróże, ale ich koszta spędza Ci sen z powiek? Powinieneś wiedzieć, że zawsze znajdzie się sposób na przyjemną i tanią podróż. Trzeba tylko odpowiednia poszukać, a zawsze znajdziemy interesującą nas odpowiedź.

Data dodania: 2009-08-30

Wyświetleń: 2185

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Co nam będzie potrzebne do naszej wymarzonej podróży? Przede wszystkim środek transportu. Bez niego raczej nie dotrzesz do celu wyprawy. Może być to samolot, ale będzie to raczej drogie przeżycie. Tani przewoźnicy latają natomiast w nocy i możesz mieć problem z dotarciem do hotelu czy schroniska. Zamiast zastanawiać się nad lotem samolotem skonfrontuj ze sobą bilety autobusowe z biletami kolejowymi.

Bilety autokarowe to równoznaczność przejazdu bardziej komfortowego niż przejazdu pociągiem. Głównie ze względu na stan Polskich Kolei Państwowych. Być może jednak dla Ciebie lepszym rozwiązaniem, chociażby ze względu na połączenia, będzie pociąg.

Jeśli planujesz wyjazd to zacznij od zrobienia rachunków; policz ile wydasz na bilety, najchętniej oczywiście tanie bilety autokarowe czy kolejowe; ile musisz przeznaczyć na nocleg a ile na żywność. Pomyśl też o przyjemnościach, czy pamiątkach, które będą Tobie przypominały o miło spędzonych dniach poza domem. Jeżeli dużo podróżujesz może warto byłoby zacząć zbierać obrazy z odwiedzonych miejsc a potem wieszać je w domu nad schodami czy kominkiem? Skoro podróżujesz rób to tak, aby mieć za kilkadziesiąt lat pamiątkę po tym. Nie tylko wspomnienia, które z wiekiem mogą wyblednąć, a wspierane przez pamiątki każdego dnia oglądane będą odświeżane.

Przewozy autokarowe do wielu krajów w Europie realizują linie autokarowe:

Sindbad,Orbis Transport,Eurobus,Polonia Transport,Eurolines,Active Trade,Rudnik Tumay.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena