Lato i sezon urlopowy w pełni. Ten, kto może ucieka z dusznego miasta po miesiącach ciężkiej i męczącej pracy chcąc choć przez kilka krótkich dni odsapnąć, zrelaksować się i zaczerpnąć świeżego powietrza. Niestety nie wszyscy mogą pozwolić sobie na taki luksus ze względu na koszty takich wakacji, które spędza się poza domem. 

Data dodania: 2009-08-30

Wyświetleń: 2206

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

 W zasadzie jednak można wybrać się na weekend w góry, spać w schronisku i zamknąć nasze wydatki w dwustu złotych. Oczywiście, jeżeli wybierzemy odpowiedni, tani a jednocześnie komfortowy środek transportu. Tanie bilety to przecież klucz do całego problemu; zawsze znajdzie się miejsce do spania, ale aby dojechać do celu trzeba się nieco postarać aby nie przepłacić pieniędzy, które potem możemy wydać w zupełnie inny sposób.

Od lat bilety autokarowe oraz pociągowe mają swoich zwolenników, którzy jednocześnie nie mogą znieść myśli o podróży drugim środkiem transportu. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest właśnie cena biletów oraz komfort podróżowania. Na dłuższe dystanse zdecydowanie bardziej opłaca się jechać pociągiem. Taka podróż jest dodatkowo krótsza. Na krótkich odległościach jednak, to autobusy wiodą prym.

Jeżeli chodzi o przewozy międzynarodowe, to tutaj zdania również są podzielone. Wybierając autokar mamy świadomość tego, że podróż może trwać nieco dłużej, ale nie musimy martwić się przesiadkami, ani tym, że nie zdążymy na kolejny autobus. W przypadku pociągów sprawa wygląda oczywiście zupełnie odwrotnie. Ostatecznie jednak, to do podróżującego należy wybór- co jest dla niego lepszą opcją.

Tanie bilety autokarowe wielu znanych przewoźników autokarowych min.:
Sindbad,Eurobus,Orbis Transport,Polonia Transport,Eurolines,Agat,Alga,Polka Service,Zawadzkie,Rudnik Tumay,
Becker Reisen,Pol-Fol i wielu innych, kupisz online poprzez wyszukiwarki połączeń autokarowych euroticket i voyager.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena