Atrelis.pl – serwis który pozwala użtkownikowi na zamieszczanie tekstów do przedruku, wreszcie doczekał się redesignu. Całość to nowy skrypt, oraz kilkanaście nowości o których warto wspomnieć. Pierwszą z nich jest możliwość edytowania własnych tekstów.

Data dodania: 2009-08-18

Wyświetleń: 4630

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 4

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

4 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kolejną poważną zmianą jest zmieniona lista kategorii, dzięki którym łatwiej można dodawać własne teksty. Jak czytamy w wiadomości do użytkowników: “Artelis jest naszą pasją, naszym radosnym zajęciem, ale też i biznesem, którym pragniemy się dzielić. Chcemy, aby system był pożyteczny i pomocny dla wszystkich tych, którzy tworzą, działają, wymyślają, są kreatywnymi osobami” – serwis zmienia się, na lepsze.

Na dodatek administratorzy uruchomili bloga, dzięki któremu możemy łatwiej przyswajać wiedzę z zakersu serwisu i jego obsługi. O tym co się zmieniło możemy przeczytać we wpisie: “Zmiany w nowej wersji”. A jak zapowiadają twórcy, to nie ostatnie zmiany w serwisie..A ja tym czasem zapraszam do zaglądnięcia do moich tekstów opublikowanych w serwisie.

Ciekawą nowością jest konto Expert które przysługuje użytkownikowi piszącemu dobre teksty jakościowo oraz ilościowo. Ekspert może publikować artykuły, edytować i usuwać. Nie ma granicy ilości postów wysyłanych do serwisu. Autor zwykły natomiast może edytować swe artykuły które wciąż są wysyłane do akceptacji przez administrację.

Dzięki owej reinkarnacji cały serwis stał się bardziej przejrzysty i zachęcający do pisania i publikowania tekstów. Jak czytamy na blogu: "Nasz Programista Krzysztof zrobił kawał dobrej roboty. To dzięki Jego pracy system działa sprawnie i szybko" - z czym oczywiście muszę się zgodzić.. Pozostaje mi tylko zdobyć konto eksperta.

Artykuł pochodzi ze strony: Bartłomiej Adamowicz - Artlekis Wreszcie Zachęca do Pisania tekstów!

Licencja: Creative Commons
4 Ocena