Cudowna afirmacja sukcesu. Autorem tej pozytywnej afirmacji jest Krzysztof Trybulski. Ta afirmacja z pewnością pomoże Ci osiągnąć tak upragniony przez Ciebie sukces.

Data dodania: 2009-06-11

Wyświetleń: 2466

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Powtarzaj sobie poniższą afirmację z wiarą tuż przed zaśnięciem a już po kilku dniach zobaczysz, w jak wspaniały sposób Twoje życie zmienia się na lepsze.

Afirmacja sukcesu:

Oto JA, który jestem najważniejszym człowiekiem na świecie, największą osobowością wszechczasów, najczystszą miłością i szczerą radością, wszystkim i niczym!

Jestem człowiekiem – oto cała prawda o mnie.

Wiem, że kluczem do sukcesu jest działanie. To jest proste, naturalne i w porządku.

Tu i teraz staję się zupełnie nową, pozytywnie odmienioną osobą.
Tu i teraz uwalniam swoje pozytywne myśli, przekonania oraz myśli.
Tu i teraz poprzez afirmowanie zmieniam na lepsze swoje własne życie.

Od zawsze żyje we mnie wielka mądrość, która daje mi spokój, pewność siebie oraz moc zaspakajania wszystkich moich pragnień oraz potrzeb.

Kocham wszystkich ludzi, którzy żyją i mieszkają na naszej cudownej planecie. Kocham ludzi, których codziennie mijam na ulicy, z którymi spotykam się na co dzień, z którymi uczę się i pracuję. Kocham ludzi wraz z którymi zaspokajam swoje potrzeby oraz pragnienia.

Miłość, którą przekazuję innym ludziom, daje mi prawdziwą satysfakcję z życia. Płynę w najgłębszym morzu miłości, które daje mojej duszy ukojenie.

Wiem, że wszystko do czego doszedłem w życiu, osiągnąłem dzięki prawdziwej miłości. Dlatego pozwalam sobie na ciągłe odczuwanie tego wspaniałego uczucia, które przepełnia całe moje ciało, cały mój umysł oraz wszystko, co istnieje wokół mnie we Wszechświecie.

Dziękuję.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena