Piszesz wiersze i chowasz je do szuflady? To wielki błąd. Schowaj je na tym portalu, publikuj, oceniaj, bądź komentowany. To naprawdę prosty sposób na pokazanie swojej twórczości.

Data dodania: 2009-05-15

Wyświetleń: 3278

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

W internecie istnieje wiele portali służących do publikowania swojej poezji. Bej, który już nie jest bejem, ale kiedyś nim był. Słyszeliście o tym portalu? Ja tam publikowałam wiersze od 2005 roku, niestety w pewnym momencie ktoś postanowił wszystko pozmieniać, aż w końcu portal sprzedali i przekazali kobieta.pl. Teraz przeważają tam tylko wyskakujące reklamy i niezadowoleni użytkownicy, którzy jednak z przyzwyczajenia publikują to, co napiszą.

Ja wpadłam jednak na inny pomysł - założyłam własny portal.
Użytkownicy mogą się rejestrować, dodawać swoje zdjęcie (czego na beju nie było, jednak chyba lepiej widzieć kto pisze, niż czytać bezosobowe wiersze). Podstawą jednak jest publikowanie i komentowanie wierszy.


Każdy może opublikować wiersz w takiej formie, w jakiej chce. Może dodać do niego nawet zdjęcie, może właśnie ono go zainspirowało. Ma szansę pogrubić znaczące słowa, lub zwiększyć czcionkę, jeśli tego potrzebuje. Nie ma zakazów, ani nakazów. Nie ma punktów, o które na beju wszyscy tak walczą. Jest tylko grupa ludzi, wspierających się, pomagających sobie w doskonaleniu siebie.

Wkrótce zamierzam też poprosić kogoś znanego, kto wydał swoje wiersze w postaci tomiku o pomoc. Mam nadzieję, że ta osoba podpowie użytkownikom co zrobić, żeby być jeszcze lepszym w tym, co robią.

Jednak to musi zaczekać, aż będzie nas więcej. I tu prośba do Ciebie, znasz kogoś ,kto pisze wiersze? Zaproś Go na nasz portal, na pewno nie pożałuje. Kiedy przybędzie więcej osób (na dzień dzisiejszy - 15 maj 2009 jest nas 17 osób), włączymy opcję konkursów. Wiersz tygodnia, czy wiersz miesiąca to świetnie motywująca sprawa.

Pamiętaj, jeśli jakiś portal, który lubiłeś, zmienił się o 360 stopni, po prostu weź się w garść i sam stwórz to, co Tobie odpowiada. A zapewniam Cię, że inni się do tego przyłączą.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena