Wielu ludzi pyta się co opłaca się robić, żeby zarobić dużo pieniędzy. Czego muszę się nauczyć itp. Coś może zacząć produkować czego jeszcze nie ma.

Data dodania: 2009-05-11

Wyświetleń: 4204

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wielu ludzi pyta się co opłaca się robić, żeby zarobić dużo pieniędzy. Czego muszę się nauczyć itp. Coś może zacząć produkować czego jeszcze nie ma.

Sęk w tym, że w Polsce już chyba wszystko produkują co tylko można, więc sama produkcja raczej to nie jest opłacalna. Jeśli nawet ktoś wymyśli jakiś niszowy produkt to musi go jeszcze “sprzedać”. Wszystko można wyprodukować i wszystkim handlować. Jeżeli nawet będzie to bardzo dobry produkt to jak ktoś nie umie tego sprzedać to nic nie zarobi.

Jedną z najlepszych umiejętności jakich można sie nauczyć przy prowadzeniu swojego biznesu jest umiejętność sprzedaży. Czy to w tradycyjnym biznesie czy w internetowym sprzedaż jest jedną z najważniejszych rzeczy.

Jednak sprzedaż w tradycyjnym biznesie różni się od tego w internecie, gdyż w normalnym biznesie liczy się to jak wyglądasz, jakim głosem mówisz, mowa ciała a na samym końcu dopiero co mówisz. W Internecie jest zupełnie inaczej. To co piszesz do potencjalnego klienta wzrasta prawie do 100%. Nie ma mowy ciała, nie ma wyglądu i głosu.

W Internecie także sztuka sprzedaży jest jedną z najważniejszych rzeczy do nauczenia. Jak będziesz umieć sprzedawać to będziesz zarabiać dużo i zawsze, bo będziesz umieć to sprzedawać.

W Internecie przy sprzedaży obojetnie jakiego produktu piszesz do swojego potencjalnego klienta. Namawiasz go słowami i w ten sposób chcesz go przekonać do tego aby kupił od Ciebie to co chcesz mu sprzedać.

Jak się tego nauczyć ?

Jest dużo szkoleń na ten temat. Jednak gdy nie chcesz od razu zapisywać się na szkolenie są lub serwisy z których także możesz się bardzo dużo nauczyć.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena