Zaczynając własny e biznes, początkowo każdy, no może każdy myśli, że sukces jest na wyciągnięcie ręki. Przecież to tylko kilka małych kroków aby prawie nic nie robiąc zarobić duże pieniądze...

Data dodania: 2009-05-11

Wyświetleń: 2629

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zaczynając własny e biznes, początkowo każdy, no może każdy myśli, że sukces jest na wyciągnięcie ręki. Przecież to tylko kilka małych kroków aby prawie nic nie robiąc zarobić duże pieniądze.

Nic bardziej mylnego, może tak było parę lat temu, ale w tej chwili dostępność do internetu jest coraz większa, każdy chce mieć swoją stronę www. lub chociaż Bloga.

Każda nawet mała firma chce dzięki sieci zwiększyć swoje zyski, albo chociaż pokazać się swoim klientom.
Firma , która nie posiada własnej strony www dla wielu klientów nie istnieje.
Wielu klientów zanim ruszy się z domu chce wiedzieć coś na temat firmy, sklepu czy zakładu usługowego, który chce odwiedzić. Nawet jeżeli jest stałym klientem sprawdza dostępność towarów czy usług, godziny otwarcia lub lokalizacje firmy.

Osoby prywatne chcą pokazać światu swoje istnienie. Jednym słowem Blogi czy strony www, powstają jak grzyby po deszczu. A skoro tak to coraz trudniej jest w sieci zaistnieć. Coraz częściej aby nasza strona czy blog były widoczne w sieci przez wyszukiwarki jesteśmy zmuszeni do korzystania z osób lub firm zawodowo zajmującymi się pozycjonowaniem stron internetowych. Bez tego nowo powstała strona, blog czy sklep internetowy prawie nie mają szans aby być zauważonym przez internautów czy potencjalnych klientów. Dlatego też wiele internetowych biznesów legnie w gruzach już na początku swojego istnienia. Liczne nowo powstałe sklepy internetowe nawet nie mają szans pokazać się swoim klientom.

Czy wobec tego należy zrezygnować z własnego e-biznesu?.
Nie. Tylko żeby zaistnieć w sieci trzeba się solidnie napracować, każdy szczegół nowo powstałego biznesu powinien być zaplanowany z chirurgiczną precyzją. Jednym słowem trzeba się solidnie napracować na przyszły sukces.

Dobrze wykonana praca na samym początku napewno przyniesie nam zamierzone rezultaty, ale to nie koniec naszej pracy. Pamiętajcie codziennie powstają nowe e-biznesy, sklepy i strony www. a ich własciciele są zdeterminowani aby osiągać swój własny zamieżony cel.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena