Czy osiągnięcie sukcesu musi być trudne?. Czy są ludzie skazani na sukces i tacy którzy tego sukcesu nigdy nie osiągną?. Na pewno tak ale Ty możesz zmienić własne życie tylko czy tego chcesz…

Data dodania: 2009-04-22

Wyświetleń: 2224

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Czy zdarzyło się tobie albo Twoim znajomym, że brakło wam pieniędzy?. Każdy w życiu ma taki moment. I co wtedy?. Ludzie martwią się skąd wziąć pieniądze. Ta myśl zatruwa im życie, spędza sen z powiek. Stają się nerwowi nie mili dla swojego otoczenia, na czym cierpią ich bliscy a także oni sami co ma negatywny wpływ na ich zdrowie, w efekcie czego pieniędzy potrzebują więcej bo leczenie i leki kosztują. Spada wydajność w pracy i…
No właśnie, co wtedy?. Od samego myślenia pieniędzy nikomu nie przybywa a zamartwianie się na zapas może tylko taki kryzys pogłębiać.
Część osób swoje kroki kieruje do Banków lub innych instytucji finansowych po pożyczkę. Ale czy to jest właściwe rozwiązanie?. Chwilowo tak ale pożyczone pieniądze kiedyś trzeba oddać i to wcale nie małym procentem. Pomyślcie ilu waszych znajomych a może nawet wy sami bierzecie kredyt na bieżące potrzeby. A przecież można temu zaradzić i już teraz zacząć inwestować.
Giełda, fundusze inwestycyjne?, w obecnej sytuacji widać, że to raczej marny pomysł a inwestując 20, 50, 100 złotych to nawet przy dobrej koniunkturze kokosów nam nie przyniesie.
Więc w co inwestować?. Najlepiej w siebie samego. Jak zarobić pieniądze powstało wiele książek. Wystarczy tylko po nie sięgnąć. Gdzie ich szukać?. Najlepiej tam gdzie Ludzie sukcesu pragną podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Takim miejscem może być np.: wydawnictwo Złote Myśli . Z całą pewnością znajdziecie tam publikacje, które mogą zmienić Wasze życie.
Trzeba tylko pamiętać, że kupienie tysiąca książek nie przysporzy Wam fortuny. Fortune na tym zbije tylko Autor i wydawnictwo a Wy tą fortunę wydacie. Więc co robić?. Zasada jest prosta. Kupić, przeczytać i wcielić w życie.
Wiele osób zapomina o tej zasadzie, kupuje książkę i przeczytanie jej zostawia na później . Ale przecież nie na tym polega sztuka zarabiania pieniędzy i dążenia do sukcesu.

---------
zezwalam na podmianę łączy partnerskich na własne

Licencja: Creative Commons
0 Ocena