Propozycje alternatywnych typów kosmetyków dla kobiet zapewniających przyjemny zapach przed cały dzień.

Data dodania: 2009-05-02

Wyświetleń: 3399

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Każda kobieta wie, że w zależności od zasobności portfela może wybierać w szerokiej gamie zapachów dla kobiet w różnych formach, od wód odświeżających po niezwykle wydajne i trwałe perfumy.

Dla przypomnienia, ze względu na zawartość perfumy, zapachy dla kobiet i mężczyzn dzieli się na:
wody odświeżające o zawartości olejków eterycznych: 1-3 %
wody kolońskie o zawartości olejków eterycznych: 3-5 %
wody toaletowe o zawartości olejków eterycznych: 5-10 %
wody perfumowane o zawartości olejków eterycznych: 10-20 %
perfumy o zawartości olejków eterycznych: 20-43 %

Nie każda Pani jednak wie że na rynku dostępne są zapachy dla kobiet w dosyć niecodziennych formach. Przykładami takich zastępczych form perfum przeznaczonych do stosowania w tradycyjny sposób mogą być perfumowane mleczka i kremy do ciała. Tego typu kosmetyki mają jedną bardzo ważną zaletę. Dbają o właściwą ochronę, odżywienie i nawilżenie skóry nadając ciału zapach nie mniej intensywny od wody perfumowanej. Cena tego typu kosmetyków, biorąc pod uwagę podwójną rolę, którą spełniają, nie jest wygórowana. Ta forma kosmetyków jest szczególnie chętnie stosowana przez kobiety o nadwrażliwej skórze reagującej zaczerwienieniem lub wysypką w kontakcie z tradycyjnymi zapachami dla kobiet.

Inną propozycją damskich kosmetyków zapewniających trwały zapach są perfumowane mgiełki do włosów. Stosowanie tego typu zapachów dla kobiet również jest wskazane dla Pań unikających bezpośredniego spryskiwania skóry perfumami. O opisane wyżej kosmetyki perfumowane i inne formy zapachów dla kobiet warto pytać w dobrych sklepach z kosmetykami.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena