Gdzie zorganizować wesele, żeby było oryginalne i niepowtarzalne ? To pytanie często zadają sobie przyszli małżonkowie. Postaramy się przedstawić kilka pomysłów na spędzenie tych wyjątkowych dni w nie tuzinkowy sposób.

Data dodania: 2009-04-24

Wyświetleń: 2088

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Możliwości organizacji wesela są nieograniczone. Tradycjonaliści wybiorą zapewne organizację imprezy w domach przyjęć lub coraz częściej w plenerze na wzór amerykański.

Wśród bardziej ekscentrycznych pomysłów występują bardziej egzotyczne miejsca, takie jak Meksyk lub Polinezja, gdzie można zorganizować ślub z mieszanką tradycyjnych ludowych zwyczajów.W organizacji wesel na świeżym powietrzu miejscowości górskie mają wiele do zaoferowania.
Można zorganizować imprezę w górskiej chacie, otoczonej ze wszystkich stron śniegiem, a potem wspólna przejażdżka na nartach na pewno będzie niezapomnianą chwilą.

A dla tych, którzy chcą zorganizować ślub za granicą, proponujemy ślub w Szwecji, gdzie istnieje kościół cały wybudowany z lodowych brył. Ślub w lodowej scenerii z towarzystwem reniferów, sań i śnieżnych krajobrazów jest bardzo urzekający.

Las Vegas jest jednym z najpopularniejszych miejsc docelowych dla małżonków, gdzie za 100 dolarów i zaledwie w kilka minut można poślubić ukochaną osobę. Istnieje tam wiele tanich wypożyczalni strojów weselnych oraz niezliczone ilości kaplic kościelnych.

Dla miłośników dużych wysokości dobrym pomysłem będzie wynajęcie śmigłowca i zawarcie małżeństwa przy locie spadochronem. A jeśli małżonkowie są pasjonatami głębin morskich, można wybrać się na Wyspy Bahama. Pozostawiając oczekujących gości na udekorowanych łodziach można zanurkować w morską otchłań.

Wybór miejsca podróży poślubnej jest już o wiele łatwiejsze i mniej kosztowne, ze względu na liczbę uczestników ;) Najczęściej wybierane kierunki to: Turcja, Tunezja, Grecja ale takze egzotyczne kierunki: Dominikana, Tajlandia, Meksyk czy Rejsy po Morzu Śródziemnym.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wyjazdów. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa podróż poślubną z naszej ogromnej ilości propozycji turystycznych.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena