Podryw nierozerwalnie związany jest z flirtem, który jest grą samą w sobie, niezależnie od finału. Istnieje parę pól, na których można rozegrać swoją partię podrywu, najlepiej kiedy się one przenikają i uzupełniają. Jedną z nich jest wygląd...

Data dodania: 2009-04-12

Wyświetleń: 9679

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jak się ubrać, żeby zaimponować mężczyźnie?

Przede wszystkim postaw na elegancję, zmysłowość i kobiecość. Nie zapominaj jednak by czuć się swobodnie i pewnie. Strój dopasuj tak by podkreślał sylwetkę. Nie musisz być top modelką, aby dobrze wyglądać.
Musisz umieć się dobrze zaprezentować. Rób wszystko, żeby wyglądać jak ktoś z wyższej półki. Bądź delikatna, tajemnicza i skryta. Wprowadź w swój strój trochę tajemnicy, aby wabił i interesował mężczyzn.
Swoją wartość możesz podnieść gadżetami, np.: makijażem, biżuterią, dobrze dobranymi ubraniami, zmianą fryzury, solarium...


Przy wyborze odpowiedniej garderoby
kieruj się nie rozmiarem, a typem swojej sylwetki.Figura X -karambola, jest najdoskonalszą z figur. Proporcjonalna linia, wcięcie w talii, szerokość ramion równa jest szerokości bioder, duże piersi. Nie powinnaś mieć problemów z dobraniem garderoby. Aby wyeksponować swoje wdzięki powinnaś podkreślać swoją szczupłą talię.

Figura O – jabłko, puszysta i niesymetryczna z której trudno wydobyć kobiecość. Biust średniej wielkości, brak wcięcia w talii, duży brzuch i biodra za to szczupłe i zgrabne nogi. Wybieraj bluzki wiązane kopertowo, gorsety i ubrania dopasowane w talii. Dobieraj głębokie dekolty, a unikać tych wyciętych w łódkę.

Figura A – gruszka, dysproporcja między ramionami, a biodrami. Sylwetkę charakteryzują małe piersi, brak brzucha, szerokie biodra i masywne uda. Spodnie w kant wysmuklą, z rozszerzanymi nogawkami nadadzą stabilności i równowagi. Marszczone bluzki uwydatnią kobiece kształty.

Figura H – papryka, jest dość chłopięca. Ukryj brak wcięcia w talii, a uwydatnij biust i biodra. Przyjazne będą bluzki z dekoltem typu łezka, biodrówki, kroje ubrań dopasowane w talii, gorsety.

Figura I- ogórek, charakteryzuje się brakiem krągłości. Sylwetka jest chłopięca i bardzo szczupła. Proponuję ubrania dodające objętości. Bluzki z wypukłymi kieszeniami – unikaj dekoltu w serek, cienkich golfów i bluzek koszulowych bez żadnych ozdób. Noś spodnie garniturowe z poszerzającymi zakładkami w pasie, spódnice nad kolano, wskazane są szerokie paski.

Figura T
– pieczarka, jest mało kobieca. Polecam bluzki typu łezka, czyli zabudowane pod szyję z pionowym pęknięciem. Unikaj koszulek na krótki rękaw, koszulek typu polo (odsłaniających łopatki po bokach), szerokich dekoltów. Podkreślaj szczupłą talie, płaski brzuch i zgrabne nogi -to zwróci uwagę wielu mężczyzn.


Tak naprawdę nie jest ważny sposób w jaki się ubierzesz, a to, żebyś była zadbana, pewna siebie, pociągająca... żebyś miała coś w sobie. Ciężko ubrać się tak, żeby zaimponować wszystkim. Mężczyźni są różni, każdy z nich ma inne upodobania. Każdy zwraca uwagę na coś innego, ale dla każdego jest ważne pierwsze wrażenie.

Ważne jest aby wykazać się zmysłowością, pewnością siebie i poczuciem humoru.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena