Ostatnio bardzo ważną datą jest 31.03.2009 ponieważ ruszyła Wielka Akcja Rozdawania Prezentów sklepu ebook-zimny.nextore.pl. Po przez polecanie klubu w sklepie mozna wygrać Netbooka ASUS EeePC.

Data dodania: 2009-03-31

Wyświetleń: 1955

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Na stronach blogu nalezacego do ebook-zimny.nextore.pl mozemy przeczytac o calkiem interesujacej promocji a raczej konkursie. Wystarczy sie zarejestrować a otrzymamy ksiązke audio warta ok. 21zł i to za darmo. Jednak to nie koniec otrzymamy takze link ktorego mozemy przeslac znajomym a za ich rejestacje otzymamy puknkt i zwiekszymy swojąszanse na gadżet roku - Netbooka ASUS EeePC oraz ponad 300 innych cennych nagród.Blog pisze o tym dosłownie tak:

31.03.2009 ruszyliśmy z Wielką Akcją Rozdawania Prezentów. Data jest bardzo ważna, bo od tego momentu ruszył niesamowity konkurs gdzie mozna wygać extra nagrody.Stworzyliśmy specjalną stronę: prezent.ebook-zimny.5x.pl

Na tej stronie Klienci są zachęcani do rejestracji w Klubie Nexpresso. W zamian za rejestrację otrzymują prezent - książkę audio "Sukces, a praca" oraz mogą wygrać - gadżet roku - Netbooka ASUS EeePC oraz ponad 300 innych cennych nagród.

Jak to działa? Czym większa liczba osób zarejestruje się z Twojego polecenia tym większa szansa na gadżet roku Netbooka ASUS EeePC. Stronę możesz polecać wszędzie: na gg, w stopkach maili, w Twoich newsletterach, na serwisach społecznościowych, blogu, swojej stronie WWW, forach internetowych i innych.

POLECAJ I WYGRAJ Netbooka ASUS EeePC

Ten wlasnie konkurs zainteresował mnie bardzo mocno poniewaz za sama rejestracje otrzymujemy wartosciowa nagrode. Nie musimy nic dalej robić chyba ze oferta sklepu przypadnie nam do gustu. Gdy wykazemy troche inicjatywy i rozeslemy nasz link do polecania moze nam szczescie dopisze i wygramy niezłe nagrody jakimi są: Netbooka ASUS EeePC, MP3 Player Creative, dostep premuium do sklepu o wartosci 99,95zł, kurs jezykowy od wydawcy 6ka.pl i wiele innych.

ZAPRASZAM!
Licencja: Creative Commons
0 Ocena