Posiadam własny sklep internetowy. Jednak tematem nie ma być moj sklep ale mozliwośc utworzenia wlasnego sklepu całkowicie za darmo.

Data dodania: 2009-03-31

Wyświetleń: 2349

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Chociaż nie kazdy wie co to takiego te ebooki czy eprasa jest to coraz bardziej powszechne na polskim rynku. Takie e-wydania niosą ze sobą wiele udogodnień:
- Niższe koszty
- Szybka i czesto bezplatna dostawa
- Łatwe przeglądanie (oraz szybkie i efektywne wyszukiwanie potrzebnych informacji.)
- Niewyczerpalny nakład (gwarantuje stały dostęp, nawet do starszych publikacji)
- Łatwa archiwizacja i dostęp do dużej ilości książek. (Znikają problemy z przechowywaniem i niepotrzebną makulaturą.)
Całkiem dobra perspektywa produktu przyszlosci, zwlaszcza ze teraz nawet telefony komórkowe posiadają funkcje czytania plików PDF, TXT i MP3.

Spytacie pewnie "No dobra niby jak mam zrobic ten darmowy sklep?"
Już odpowiadam. Mianowicie jest cos takiego jak Nextranet. W tym serwisie mozna wygenerować czyli utworzyć wlasny sklep z cyfrowymi publikacjami calkowicie za darmo. Dzieki dobremu przewodnikowi, krok po kroku, zobisz to dosłownie w 5min.

Spytasz pewnie "Sklep bede mial ale gdzie asortyment?".
To nie jest problem bo dzieki serwisowi otrzymujesz:
- Darmowe zaopatrzenie
- Cyfrowy System sprzedaży (czyli e-sklep)
- Wbudowany system płatności (wystarczy wygeneowac umowe, klik i juz mamy kase u siebie)
- Potencjał marki sieciowej (to juz dość znana marka)

Szczerze mowiąc to nowatorska platforma sprzedażowa i doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zacząć zarabiać w Internecie, ale brakuje im prostego w obsłudze i nowoczesnego narzędzia, dzięki któremu można stworzyć własny e-biznes bez czasochłonnych i drogich inwestycji.

Przykladem takiego sklepu może być właśnie moj, czyli ebook-zimny.nextore.pl, a jezeli odrazu Cie to przekonuje to załóż już teraz

Dołącz do grupy dyskusyjnej lub napisz na [email protected], a postaram się pomóc podsylając materiały i wlasne doświadczenie.

PAMIĘTAJ: E-Biznes to ciezka praca jak kazda. Przetrwają tylko najwytrwalsi. Tylko oni mogą liczyć na przyzwoite pieniądze dzięki Internetowi. Same chęci to za mało. Mądra i ciężka praca to klucz do sukcesu.
Licencja: Creative Commons
2 Ocena