Profil Użytkownika

Szykany w miejscu pracy – mobbing

Rodzaj: Artykuł

Przeważająca większość pracodawców zapytana o to, czy w środowisku ich firmy dochodzi do przypadków mobbingu, zdecydowanie zaprzeczy. Naturalnie, przyznanie się do zgody na tego typu zjawiska mogłoby doprowadzić do postawienia przełożonemu zarzutów.

Trener człowieka dojrzałego.

Rodzaj: Artykuł

Na rynku pracy aktywnych jest wielu pracowników powyżej 50 roku życia. Pomimo licznych inicjatyw na rzecz obalenia, najczęściej zupełnie bezpodstawnych, sądów podejmowanych w przeciągu ostatnich lat, w odniesieniu do tej grupy wciąż funkcjonują negatywne stereotypy.

Co Polacy robią w pracy, czyli rzecz o firmowych obibokach

Rodzaj: Artykuł

„Lenistwo przywdziewa najdziwniejsze maski.
Niekiedy przybiera nawet postać pracowitości”

Michel Perrin W świetle ostatnich badań Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD), skupiającej najbardziej rozwinięte państwa świata, Polacy zajmują 2. miejsce pod względem ilości czasu spędzonego w pracy.

Mistrz i uczeń

Rodzaj: Artykuł

Nowo przyjęty do firmy pracownik potrzebuje zwykle czasu, aby się zaaklimatyzować. Przede wszystkim musi poznać zakres swoich obowiązków i przypisane do stanowiska środki ich wypełniania.

Profil

Aleksandra_ W

Autor
Treco to obszerne, interaktywne kompendium wiedzy, dedykowane trenerom, coachom, pracownikom działów HR, menedżerom szkolącym oraz wszystkim zainteresowanym stałym podnoszeniem swoich kompetencji. Misją firmy jest zapewnienie unikalnego w przestrzeni Internetu miejsca, dedykowanego osobom zajmującym się rozwojem kompetencji i odpowiadającego na ich realne potrzeby. Naszym celem jest zbudowanie pozycji najbardziej profesjonalnego, kompleksowego i opiniotwórczego serwisu biznesowego dla środowiska, zaspokajającego jego potrzeby informacyjne, edukacyjne i integracyjne. Osiągniemy to poprzez zapewnienie wsparcia naszym użytkownikom w realizacji ich celów biznesowych - dotyczy to zarówno osób indywidualnych jak i firm.
Artykułów:
44
Kod partnerski:
/p:24050

Data urodzenia:
1997-11-02
Dołączył:
2011-11-02 17:13:32
Miasto:
Będzin

Ostatnie logowanie:
30-11-2011