Profil Użytkownika

Tania i smaczna kuchnia

Tania i smaczna kuchnia

Czy również odnieśliście wrażenie, że ostatnio oszczędzanie stało się zwyczajnie modne? Tak jak zdrowy styl życia i żywność ekologiczna, bieganie czy zdobienie muffinek. Bez względu na to czy oszczędzanie jest dla Ciebie sposobem na przetrwanie, czy chcesz podążać za modą lub odłożyć trochę grosza na gorsze czasy, zapraszam do lektury!

Druk offsetowy czy cyfrowy – co wybrać?

Druk offsetowy czy cyfrowy – co wybrać?

Potrzebna jest promocja Twojej firmy i zdecydowałeś się na drukowane materiały reklamowe? Ulotki, plakaty, wizytówki, broszurki, bannery reklamowe to wszystko możesz wydrukować na dwa sposoby, w tym artykule podpowiemy, który będzie dla Ciebie lepszy.

Grafik komputerowy - kto to taki?

Grafik komputerowy - kto to taki?

Zazwyczaj każdego, kto pracuje używając do tego komputera, wrzucamy do jednego worka: informatyka programistę, pozycjonera stron internetowych, grafika komputerowego itd. Tymczasem osoba wykonująca jeden z wyżej wymienionych zawodów nie musi znać się na pracy wykonywanej w pozostałych.

Depresja poporodowa

Depresja poporodowa

W większości przypadków lęk przed porodem i sprawdzeniem się w nowej roli matki niwelowany jest przez pozytywne uczucia, które niesie za sobą macierzyństwo. Stopniowo rozwija się instynkt opiekuńczy, kobieta planuje i wyobraża sobie dziecko, szykuje się na jego przyjście na świat.