Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Najtrudniej pisać o sobie samym, i chociaż napisałbym tutaj dokładnie swój życiorys podając jakie szkoły skończyłem, jakie dyplomy uzyskałem i co osiągnąłem - to i tak nie odda to jakim jestem człowiekiem. Chcesz mnie bliżej poznać, chcesz się poradzić lub po prostu podyskutować to wejdź na mój blog http://marketingowy.blox.pl

Moja praca to

Sprawiam, że firmy się rozwijają;) Prowadzę własną firmę doradczą, skierowaną do właścicieli tradycyjnych firm, których nie stać na zatrudnienie pełnoetatowego pracownika odpowiedzialnego za marketing, sprzedaż i rozwój.

Moje zainteresowania

Obok jak się nie trudno domyśleć marketingu, reklamy i zarządzania ( a dokładniej wszystkiego co się wiąże ze sprzedażą, klientami i personelem oraz komunikacją ludzką ) interesuję się rozwojem osobistym oraz podróżami po Naszym pięknym kontynencie.

Lubię gdy...

wszystko działa jak należy:)

W ludziach cenię...

szczerość!

Pokaż więcej
Motywacja a motywowanie

Motywacja a motywowanie

Ile razy słyszymy o systemach motywacyjnych, o wpływaniu na motywację albo o systemach motywowania czy motywowaniu. Dwa słowa… motywacja i motywowanie. Dla zdecydowanej większości ludzi tożsame. A jednak nie. I nie chodzi nawet o to, że znaczą zupełnie co innego – ale o konsekwencje wynikające z nierozumienia tych różnic.

Darmowa reklama - kilka innowacyjnych pomysłów.

Darmowa reklama - kilka innowacyjnych pomysłów.

Darmowa reklama to jest, to, co lubię najbardziej. Klienci też to lubią. Niewiele wydać, a wiele zyskać. Dzisiaj, dam Wam kilka pomysłów na to jak zyskać reklamę (w lokalnych mediach) w banalnie prosty sposób. Mało tego, można też zyskać lepsze PR i przyciągnąć pewną grupę klientów. Ale, wszystko po kolei.

Ile należy dać klientowi?

Ile należy dać klientowi?

Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile należy dawać klientowi? Czy ma to być 100% - czyli dokładnie to, za co zapłacił? Czy może mniej niż 100% - tak, żebyśmy na tym, co „zaoszczędziliśmy”, mogli zarobić? A może powinno to być ponad 100%, żeby klient był zadowolony? Na usta sama ciśnie się trzecia odpowiedź.

Profil

Marketingowy Marek

Autor
Napisz wiadomość

Najtrudniej pisać o sobie samym, i chociaż napisałbym tutaj dokładnie swój życiorys podając jakie szkoły skończyłem, jakie dyplomy uzyskałem i co osiągnąłem - to i tak nie odda to jakim jestem człowiekiem. Chcesz mnie bliżej poznać, chcesz się poradzić lub po prostu podyskutować to wejdź na mój blog ...

Artykułów:
13
Kod partnerski:
/p:1334

Data urodzenia:
1985-10-08
Dołączył:
2007-07-07 16:18:31
Miasto:
Kraków
Województwo:
Małopolskie

Ostatnie logowanie:
18-11-2013