Poznaj sprawdzone sposoby na zarabianie i oszczędzanie na doładowaniach telefonów komórkowych.

Data dodania: 2009-03-01

Wyświetleń: 7843

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Firmy mają duże możliwości zarabiania na doładowaniach takie jak np. hurtowy zakup czy terminale doładowań. Co jednak może zrobić każdy z nas, aby zarabiać na doładowaniach lub doładowywać sobie telefon praktycznie za darmo lub przynajmniej dużo taniej? Rozwiązaniem mogą być programy partnerskie płacące za doładowania telefonów.

Program partnerski Blue oferuje zwrot gotówki w wysokości 3% od każdego wykonanego doładowania. Zgromadzone w ten sposób pieniądze możesz wykorzystać na obniżenie kosztów własnych doładowań (np. jeśli masz uzbierane 20zł a chcesz doładować telefon za 25zł to wystarczy, że przelejesz 5zł a dostaniesz normalne doładowanie o wartości 25zł) lub po uzbieraniu kwoty 100zł wypłacić je na konto.

Ja w ten sposób doładowuję konto rodzinie i znajomym, dzięki czemu doładowania kosztują mnie ponad dwa razy mniej niż normalnie. Możesz też polecić ten program swoim znajomym, rodzinie czy czytelnikom Twojego serwisu a od każdego ich doładowania także otrzymasz 3% wartości każdego doładowania.

Innym programem partnerskim, w którym możemy zarabiać na doładowaniach jest program partnerski mBanku. Tutaj otrzymamy 4% wartości każdego doładowania a uzbierane pieniądze będziemy mogli wypłacić po przekroczeniu 50zł. Ponadto możemy polecać konta, kredyty czy karty kredytowe również otrzymując za to prowizję (zdecydowanie większą niż za doładowania). Jedynym minusem jest to, że za takie doładowanie musimy zapłacić przez konto w mBanku.

Można także zamiast zarabiać na doładowaniach, oszczędzać na ich zakupie, kupując je np. na Allegro. Na takim doładowaniu można zaoszczędzić kilka złotych, jednak musimy liczyć się z tym, że doładowanie nie będzie natychmiastowe a trzeba będzie na nie troszkę poczekać, w zależności od sprzedawcy. Doładowania przeprowadzone za pośrednictwem Blue czy mBanku są natychmiastowe - telefon jest doładowany po kilku minutach.

Doładowując telefon podanymi wyżej sposobami możesz zarobić lub zaoszczędzić całkiem niezłe pieniądze. Wystarczy teraz, że wybierzesz sposób, który najbardziej Ci odpowiada i będziesz z niego korzystał a sam zobaczysz jakie zyski czy oszczędności Ci to przyniesie.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena